Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

John Challis: Aktor znany z roli Boycie w „Tylko głupcy i konie” odwołuje trasę wykładową z powodu złego stanu zdrowia | Ents & Arts News

Gwiazda Fools And Horses, John Challis, właśnie odwołał trasę koncertową z powodu złego stanu zdrowia.

79-letni Challis rozpoczął harmonogram 30 spotkań, które są teraz anulowane z „natychmiastowym skutkiem” już po jednym koncercie.

Aktor jest najbardziej znany z roli w dealerze używanych samochodów Boycie obok Sir Davida Jasona i Nicholasa Lindhursta.

W rozmowie z The Sun jego promotor trasy A Way With Media powiedział: „Z powodu złego stanu zdrowia trasa Johna została odwołana ze skutkiem natychmiastowym.

„Zakończył pierwszy koncert swojej obecnej trasy i zamierza kontynuować. Jednak doradzono mu, aby anulował dalsze zaangażowanie”.

Challis stał się powszechnie znany jako Terrance Aubrey Boyce przez ponad dwie dekady Only Fools and Horses od 1981 do 2003 roku.

Biznesmen palący cygara, ożeniony z zadziorną Marilyn – graną przez Sue Holderness – regularnie nurkował z Del Boyem Sir Davidem.

Boycie zagrał także w epizodycznym filmie The Green Green Grass, a także zachwycił widzów, uczestnicząc w wydarzeniach dla fanów.

Aktor niedawno został honorowym obywatelem Serbii – sitcom w BBC odniósł ogromny sukces.

Niedawno wyreżyserował film dokumentalny Boycie In Belgrade – badający sukces serialu w tym kraju.

Challis jest również znany z grania w Monty Steins w sitcomie ITV, Benidorm.

READ  5 najlepszych rzeczy do zrobienia w okolicy Utica w ten weekend 2-3 października 2021 r.