Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jesy Nelson twierdzi, że Leigh-Anne Pinnock zapytała ją o jej rasę, zanim wyciekły wiadomości DM

Nowy teledysk Jesy Nelson wywołał poważne kontrowersje, gdy Leigh-Anne Pinnock poprosiła influencerkę, by zawołał jej byłego kolegę z zespołu za „czarne łowienie ryb”.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Była gwiazda Little Mix, Jesy Nelson, dzieli się swoim pierwszym singlem

Nowy teledysk Jessego Nelsona wywołał reakcję po tym, jak piosenkarz został oskarżony o „czarne polowanie”.

30-latka została skrytykowana przez ludzi, którzy oskarżyli ją o przyciemnienie skóry i noszenie peruk, aby po raz pierwszy w filmie wyglądała jak czarna lub mieszana osoba.

Wśród tych, którzy wydawali się obrażeni, był jej były członek Lee Ann Pinnock.

W ciągu weekendu zmysłowy NoHun TikTok udostępnił kilka zrzutów jego ekranu od użytkownika, który twierdził, że jest Leigh-Anne.

W jednej wiadomości Lee Ann rzekomo wezwała influencera do nakręcenia filmu, w którym Jesse jest czarną rybą.

Jednak żyć Instagram porozmawiaj z Nicki Minaj Jesy twierdził, że nie nosiła sztucznej opalenizny w teledysku Boyz, ponieważ była na wakacjach.Nicki Minaj i Jesse Nelson rozmawiali na żywo w poniedziałek wieczorem
(

zdjęcie:

Nickimina)


Klip Jesse Nelson do jej pierwszego singla wywołał kontrowersje
(

zdjęcie:

Getty Images (Boyer Media)
Powiedziała, że ​​Lee Ann również zapytała ją wcześniej, czy jest rasy mieszanej, ponieważ tak łatwo się opala.

„Lee Ann powiedziała mi nawet na planie”, powiedziała Jesse, „czy jesteś pewien, że nie jesteś rasy mieszanej, ponieważ robisz się ciemniejszy ode mnie w słońcu?” “

Rzekome komentarze Leigh-Anne nie pasowały do ​​sensacji rapu, 38-letniej Nicki, która wdała się w wielką tyradę na temat byłego chłopaka Jesy’ego.

Nikki Leigh-Anne była w szoku, że pracowała z Jesym przez prawie 10 lat przy Little Mix, zanim szybko ją odwróciła, gdy odeszła.

„Ta osoba powinna natychmiast założyć duży czerwony nos klauna i duże buty klauna, ponieważ jesteś wielkim klaunem” – powiedziała.

Piosenkarka anakondy powiedziała również, że wiele kobiet ma sztuczną opaleniznę i usta, co nie znaczy, że Jesse stara się wyglądać, jakby nie była biała.

Kontynuowała: „W Stanach jest wiele kobiet, które opalają się, mają większe usta i mają dla siebie wszelkiego rodzaju **.

„Noszę blond włosy, blond włosy prosto do stóp, jeśli chcę, kiedy chcę, kontakty, cokolwiek, robię, co chcę.Jessie powiedziała, że ​​to dlatego, że była na wakacjach
(

zdjęcie:

Nickimina)
„Dopóki nie krzywdzisz nikogo ani nie mówisz negatywnie o niczyjej rasie lub kulturze, powinieneś móc cieszyć się swoim makijażem i ciałem tak bardzo, jak chcesz”.

Jesse kiwał głową przez większość zgiełku Nikki.

Nikki powiedziała Lee Ann, żeby „zabrała im SMS-y i je zamontowała” w swoich odblokowanych komentarzach.

Jesse w końcu podziękowała Nikki za stanie u jej boku i dodała, że ​​nigdy nie miała zamiaru pogarszać sprawy.

Powiedziała: „Kiedy jesteśmy w tym temacie, osobiście chcę powiedzieć, że moim zamiarem nigdy nie było obrażanie ludzi kolorowych tym filmem i moją piosenką.

„Jak powiedziałam, kiedy byłam małą dziewczynką, słuchałam tej muzyki, to są filmy, które oglądałam i które uważałam za najlepsze”.

Masz historię do sprzedania? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń bezpośrednio pod numer 0207 29 33033.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Ocalały z Holokaustu Roman Kent umiera w wieku 92 lat