Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Jest szansa” – Kevin Milamo, aby wygrać tytuł bokserski Nowej Zelandii

Postaw się w butach bokserskich Wairangi Koopu, byłego wojownika i gwiazdy Ligi Kiwi, który przygotowuje się do wejścia na ring z narodowym skarbem Kevenem Mealamu, dwukrotnym zwycięzcą Pucharu Świata All Black, gdy rozpoczyna swoją podróż w kierunku potencjalnego Nowego Tytuł Zelandii wagi ciężkiej.

Ten scenariusz przegranej, w obliczu którego stanął 42-letni Kubo, który walczy z 43-letnim Milamo w głównym wydarzeniu Fight for Life na stadionie Ivinvenda w Auckland 21 lipca, został omówiony na żywo w czwartek, gdy mecz został oficjalnie ogłoszony.

Koopu zrobił wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć bycia złoczyńcą w tym utworze i zrobił całkiem niezłą pięść, mówiąc: „Nie walczę tylko z legendą z byłych All Blacks i facetem, którego znam, który jest bardzo sprawny fizycznie i walczy pod Monty. [Betham] Cóż… Keven jest jednym z najbardziej pełnych szacunku i pokory ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem… i wiem, że chce profesjonalnej walki.

„Bycie częścią tej pierwszej podróży i być może jej przerwanie – trochę trudno o tym myśleć. To wyzwanie, ale największą rzeczą, jaką mogę zrobić, aby szanować obu mężczyzn w ich podróży, jest dać z siebie wszystko”.

Podróż była naprawdę długa. Wydarzenie Fight for Life, które zostało wznowione przez promotora Deana Lonergana po siedmioletniej nieobecności i zebrało fundusze na organizację charytatywną I am Hope prowadzoną przez aktywistę zdrowia psychicznego Mike’a Kinga, zostało już dwukrotnie przełożone po tym, jak pierwotnie zaplanowano je na grudzień 2021 r. Marzec br.

Jest to pierwszy krok w tym, co Milamo, który przeszedł 132 testy, ma nadzieję na udaną nową karierę. Była prostytutka, która ostatnio grała dla All Blacks w finale Mistrzostw Świata 2015 w meczu z Australią na Twickenham, ma aspiracje walczyć o wakujący krajowy tytuł wagi ciężkiej.

Ten gol rozpocznie się pod okiem trenera z Betham, który nigdy nie przegrał walki jako bokser lub trener, a także przeciwko zawodnikowi Kobo, który wygrał swoją poprzednią walkę na punkty z rugby Matuą Parkinsonem w 2011 roku.

READ  America's Cup: Nowa Zelandia traci 156 milionów dolarów na organizacji wydarzenia

„Jest 1-0, więc jestem słabszy” – powiedział Millamo.

Zapytany, czy mógłby powstrzymać Milamo, Kubo powiedział: „Mogę – czy to zrobię, czy nie, to inna historia”.

W wywiadzie dla 1News po tradycyjnym spojrzeniu, Melamo powiedział, że przechyla wagę na 106 kg – jak to miało miejsce podczas swoich dni gry, chociaż był mniej szczupły z powodu różnych treningów w porównaniu do rugby.

Dodał, że aby utrzymać wagę, musi dobrze się odżywiać – z dylematem, z którym boryka się większość mężczyzn w jego wieku.

Potwierdził, że kilka razy przeszedł w myślach na swój pierwszy bieg.

„Jak by to było wyjść do muzyki pod światłami przed ludźmi” – powiedział.

„Ale po prostu wracam do„ to się stanie ”i po prostu muszę poprawnie wykonać ustawienia.

„Nadal mogę wyjąć te rzeczy z rugby – konfiguracja stawia cię w dobrym miejscu. Nie możesz przegapić żadnych kroków. Miało to być w grudniu, a potem w marcu, więc poświęciłem więcej czasu na naukę rzemiosła właściwie. Nadal nie jest idealny, ale jest lepszy o wiele bardziej niż wtedy, gdy zaczynałem.

Powiedział, że jego aspiracje do tytułu narodowego polegają na ciągłym rzucaniu sobie wyzwań.

„Kiedy słyszysz, że jest wakat w pasie wagi ciężkiej Nowej Zelandii, to tak jakbym się zastanawiał, czy możliwe jest zdobycie Pucharu Świata. „O tak, jest na to szansa, więc co mam zrobić, aby to zrobić?”

„To ten sam proces myślowy. Wiem, że nadal muszę dbać o Fight for Life i od tego zrobimy podsumowanie. Ale to aspiracje, które cię przyciągają, gdy robi się ciężko. Wiem to z mojego doświadczenia w sporcie – to cię męczy, kiedy jesteś tak zmęczony, to daje impuls do robienia małych rzeczy.”

READ  WTA Tour: Daria Kasatkina pokonuje Sofię Kenin w Sydney

Beetham powiedział serwisowi 1News, że był zaangażowany w obiecującą karierę bokserską Milamo od czasu jego fizycznych sparingów z kolegą z drużyny Jimmym Spiethelem, kapitanem Pucharu Australii Ameryki na początku zeszłego roku.

Keven Mealamu trzyma piłkę podczas swojego ostatniego testu – finału Pucharu Świata All Blacks wygrywa z Australią w 2015 roku.

„Byłem w kącie trochę odpoczywając, myśląc „Jezu”.

Na zręczność i determinację Milamo wpłynęła zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość.

„Posiadanie faceta z legendy All Black, który nie boi się wejść na ring, było wspaniałe, ponieważ widziałem w przeszłości wielu zawodników rugby, którzy unikali tego.

„Ma tak wiele zdolności do adaptacji. Jego motywacja jest niesamowita, a jego etyka pracy. Mówi, że nie chce mnie zawieść, ale ja nie chcę go zawieść. Jest bohaterem dla mnie i naszych ludzi. skarb dla kraju, więc chcę się nim opiekować podczas tej podróży.”

„Porównałem go trochę do Davida Tua – nie pod względem umiejętności, ale zachowania. Kiedy mówi coś tym spokojnym, spokojnym głosem, to straszne, gdy patrzysz mu w oczy. Wielokrotnie wspominam Kevina, że ​​był jednym z najbardziej potężne płuczki na świecie – więc w tej pozycji, w której jesteś pod klatką piersiową, zapewniasz tę moc.Nie mamy zasięgu ani zasięgu, ale mamy inne atrybuty.

„Wygrałem tytuł w Nowej Zelandii i myślę, że Kevin może. Są rzeczy, które musimy zrobić i nie chcemy posuwać się zbyt daleko. On jest patriotycznym skarbem i dobrym człowiekiem. Nie chcę, żeby to robił niepotrzebna krzywda i sposób, w jaki go uczę, zapewnia, że ​​jego bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Zobaczymy, jak pójdziemy, ale myślę, że może zdobyć tytuł mistrza kraju, który będzie epicki.

To od człowieka, który był na ringu przeciwko narodowemu skarbowi z innej epoki – Carlosowi Spencerowi, byłemu Top Five All Blacks, którego pokonał kompleksowo w Hamilton w 2014 roku.

READ  Rugby: Tasman pobiegł w Auckland na szczyt listy NPC

„Byłem tam wcześniej z Carlosem” – powiedział. „Wiem, jak to jest, a on jest szalony”.