Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jay Leno odnosi się do policzka Willa Smitha wobec Chrisa Rocka jako „najbardziej ofensywnej nagranej w historii”

Jay Leno odnosi się do spoliczkowania przez Willa Smitha Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów jako „najbardziej obraźliwego odnotowanego w historii”, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat incydentu: „To jest prawdziwe oburzenie”.

Jay Leno był zdenerwowany wulgaryzmami Willa Smitha po tym, jak spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów.

71-letni prezenter telewizyjny twierdził, że Will, który uderzył komika Chrisa w twarz po tym, jak zrobił żart z ogoloną głową swojej żonie Jadie Pinkett Smith niecałą godzinę przed odebraniem statuetki dla najlepszego aktora za rolę w Królu Ryszardzie w Oskary w marcu — Okazał „prawdziwy gniew” na obelgi, które wykrzykiwał natychmiast po ataku.

Powiedział: „Dla mnie najbardziej irytującą rzeczą nie był policzek, ponieważ był to rodzaj uśmiechu po tym, jak spoliczkował Chrisa. Krzyczał obelgi. Potem mówisz: „Przestań. Co się tu dzieje?” To jest prawdziwy gniew.

„Rozczarowany”: Jay Leno był zirytowany wulgaryzmami Willa Smitha po tym, jak uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów (na zdjęciu w 2019 r.)

Podczas wręczania nagrody Chris powiedział: „Jada, kocham cię. GI Jane 2, nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę” i chociaż Will początkowo się śmiał, Jada wydawała się niewzruszona, a potem weszła na scenę, uderzyła prezentera i odeszła.

Potem krzyknął ze swojego miejsca: „Nie używaj imienia mojej żony do ust”.

Od czasu incydentu gwiazda Bad Boys zrezygnowała z Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej i została wykluczona z imprezy na dekadę, a zarząd miał wszcząć oficjalne śledztwo, ale były gospodarz Tonight Show zaczął kwestionować potrzeba jednego.

Notorious: Podczas wręczania nagrody podczas ceremonii Chris powiedział:

Niesławny: Podczas wręczania nagrody podczas ceremonii, Chris powiedział: „Jada, kocham cię. GI Jane 2, nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę.” I chociaż Will początkowo się śmiał, w końcu podszedł i spoliczkował Rocka

Rozmawiając z Codzienne wiadomości z Palm BeachJay: Co badasz? To musiał być najbardziej odnotowany atak w historii. Widziałem tył jego butów i widziałem ucho Chrisa. W tym incydencie było dużo kamer. czego szukasz? Wiem, że czasami rzeczy są po prostu takie, na jakie wyglądają.

Leno omawiał niezliczone tematy podczas wywiadu Over the Slap, w tym jego nadchodzący program w mieście.

Zapytany, czego fani mogą spodziewać się po legendarnym komiku, Leno powiedział, że ciężko pracował, aby serial nie był zbyt dzielący.

„Tradycyjna komedia stand-up. Wychodzę na politykę, tylko dlatego, że dzieli. Nie zastanawiam się nad tym. Teraz stwierdzam, że kiedy wspominasz kandydata w dowcipie, publiczność zatrzymuje się, aby zobaczyć, w jakim kierunku idzie żart. Czy to nie może być komedia?” Po prostu komedia, czy nie możemy po prostu dobrze się bawić?

Dochodzenie nie jest wymagane: Lino powiedział, że nie uważa, że ​​dochodzenie nie powinno się odbyć, ponieważ

Żadne dochodzenie nie jest wymagane: Lino powiedział, że nie wierzy, że dochodzenie nie powinno się odbyć, ponieważ „musi to być najbardziej obraźliwe w historii” (na zdjęciu ze Smithem 2001)

Leno przyznał, że jego grafik na stałe nie jest taki, jak kiedyś, o wiele bardziej zrelaksowany niż wtedy, gdy jest w trasie od miesięcy.

Powiedział: „Wychodzę sam”. Z nikim nie podróżuję. Idę gdzieś, opowiadam dowcipy i wracam do domu. To nie tak, że zaczynam w sierpniu, a kończę w maju. Troszczę się teraz o kilku członków rodziny, więc wracam do domu co kilka dni. Staram się wracać do domu przez większość nocy w tygodniu.

READ  Innowacja Anny: Annę Delvey wciąż można znaleźć na Instagramie

Później zachęcał młodych komików do „sprzątania” i sprawiał, że ich brudne rozmowy były raczej subtelne niż publiczne.

Lino wystąpi w Kravis Center for the Performing Arts w West Palm Beach w niedzielę 17 kwietnia.

Wskazówka Jaya: Leno, na zdjęciu w 2020 roku, zachęcał również młodych komików do „pracy w czystości” i sprawienia, by ich nieprzyzwoitość była raczej subtelna niż publiczna podczas wywiadu

Wskazówka Jaya: Leno, na zdjęciu w 2020 roku, zachęcał również młodych komików do „pracy w czystości” i sprawienia, by ich nieprzyzwoitość była raczej subtelna niż publiczna podczas wywiadu

Reklama