Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Japońskie przygody w stylu pixel art Opowieści z Tokio wyglądają tak fajnie

BitSummit, wiodąca impreza gier niezależnych w Japoniiktóra odbyła się w weekend w Kioto, a wśród pokazanych gier znalazła się jedna nazwana Opowieści z Tokio który ma naprawdę Zwrócił moją uwagę.

Opracowana przez firmę Drecom, która zwykle pracuje w branży gier mobilnych, jest niestabilną grą przygodową, której akcja rozgrywa się w Tokio, gdzie w tajemniczy sposób „A miasto nadal opowiada swoją historię nawet po zniknięciu”.

Wygląda na to zwiastun gry Miływ artystycznym stylu budującym jego trójwymiarowy świat Następnie daj wszystko z odwagą Artystyczny efekt pikselowy, zanim stłumisz to wszystko w niesamowicie nastrojowych efektach świetlnych:

Opowieści z Tokio [1st Promotion]

Wygląda niesamowicie, prawda? Teraz możesz się również zastanawiać, jak gra się w tę grę, ponieważ ten zwiastun składał się prawie w całości z sekwencji filmowych. IGN Japonia Byli na BitSummit, a po praktycznym pokazie z Tokyo Stories powiedzmy, że został zbudowany prawie jak Gra na PS1 z ustaloną perspektywą kamery, w której twoja postać wędruje w 3D, gdzie spędzasz większość czasu po prostu wędrując po ulicach miasta (jesteś zamknięty z prędkością spaceru) Odkrywaj otaczający Cię świat i poznawaj go.

To może być długie ujęcie starszych głów, ale jeśli Każdy pamięta ekskluzywny PS3 2013 deszczMożesz zobaczyć tutaj pewne podobieństwa i nie bez powodu. przywództwo rozwojowe na Opowieści z Tokio To Yuki Ikeda, który był także reżyserem w deszczA ponieważ pracuje nad różnymi projektami w Drecom, jest to jego pierwsza zupełnie nowa gra od dekady.

Tokyo Stories jest obecnie dostępne na PC i konsole, a data premiery została ustalona na 2023 rok. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, Jej oficjalne konto na Instagramie ma kilka mniejszych klipóww tym taki, który pokazuje, jak osiągnąć wyjątkowy wygląd gry:

READ  Samsung Galaxy S22 i S22+ wskazują na szersze ekrany bez ramek