Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jan Błasowicz: Walka o tytuł UFC z Jirim Prochazką w Polsce przyciągnie 60 000 fanów

Jan Blachovich Niedługo może mieć kolejne mistrzostwa UFC, a jeśli zdarzy się to w pobliżu domu, jest pewien, że organizacja będzie zadowolona z wpływów ze sprzedaży biletów.

Były król wagi lekkiej utrzymał pole position, by mieć szansę na odzyskanie tytułu po porażce Aleksandar Rakić w UFC Vegas 54. Po walce Blachowicz powiedział, że wygrana To czyni go „oczywistym” pretendentem do pierwszego miejsca.

Blachowiczowi nic nie jest gwarantowane, a podział będzie musiał poczekać Glover Teixeira Aby bronić swojego tytułu przed Jerry Prochaska w UFC 275 11 czerwca Blachowicz powitał walkę z którymś z mężczyzn, ale polska gwiazda spodziewa się, że mecz z czeską drużyną Prochazką może wyprzedać występ na boisku.

„Myślę, że obaj, jeśli Glover wygra, będzie to dobra historia na rewanż; z Jerrym, bardzo dobry dla nas, ponieważ gdyby mieli tę walkę w Europie, byłaby to jedna z największych walk w Europie” Blashovic powiedział. Zegarek MMA Zapytany, czy woli walczyć z Teixeirą lub Prochazką. „Zmierzę się z Jerrym. Byłoby świetnie, bo zagramy gdzieś w Polsce lub Czechach.

„Myślę, że jeśli będą walczyć w Polsce, to ja z Jerrym na Stadionie Narodowym.” Joanna [Jedrzejczyk]A Matthews Jamrot. Może być sześćdziesiąt tysięcy ludzi”.

Blachović stracił tytuł na rzecz Teixeiry w UFC 267 w październiku ubiegłego roku, ale jego ostatnie zwycięstwa obejmują Rakica, mistrza wagi średniej UFC Izrael AdesanjaA Corey Anderson (Obecnie nr 2 na 205 funtów w Światowy ranking MMA Fighting). Po powolnym początku swojej kariery w UFC, Blachowicz wygrał 10 ze swoich ostatnich 12 walk, z czego 6 przez nokaut lub kapitulację.

Po pracy wykonanej w klatce planuje teraz iść do pracy za kulisami, aby rozpocząć walkę ze zwycięzcą major UFC 275.

Jeszcze nie, Blachovic powiedział, czy były już jakieś rozmowy z przedstawicielami UFC, ale zaczniemy z nimi rozmawiać, więc zobaczymy. „Mam nadzieję, że dadzą mi tę szansę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, ze swoim menedżerem, aby dostać drugą szansę na tytuł. Uwierz w to”.

READ  Niedobór ciężarówek w Wielkiej Brytanii utrzymuje się pomimo apeli do zagranicznych kierowców

Jak zasugerowano przed sobotnią bitwąBlachovich skłania się ku chęci, by Teixeira go zatrzymała, aby miał szansę pomścić tę stratę. 42-letnia Teixeira tak powiedziała Myśli o przejściu na emeryturę do końca 2022 r.co daje Blachowiczowi małe okno na ponowną walkę z nim.

Niezależnie od tego Blachowicz ma nadzieję, że będzie w Singapurze, aby obejrzeć mecz Teixeira vs Prochazka, co będzie jasnym sygnałem dla obu mężczyzn, że przyjedzie po złoty medal.

„Kocham ich obu, ale nadal myślę trochę o Glover, ponieważ chcę zrewanżować się i odebrać mu pas” – powiedział Blachovic. „Ale zobaczymy. Ale tak, będę wspierać Glovera.”

„Jeśli Glover pokona Jerry’ego, wygra walkę” – dodał. „Ale wiesz, Jerry jest szalonym zawodnikiem o szalonym stylu i dziwnym stylu, ale działa naprawdę dobrze. Zobaczymy, 50/50, zobaczymy. Jestem ciekawy. Może tam będę, zobaczymy. Pracujemy nad tym, aby tam być”.