Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamie Redknapp udostępnia urocze ujęcie swojego nowonarodzonego syna Raphaela – wraca do telewizji

Jamie Redknapp udostępnia urocze ujęcie swojego nowonarodzonego syna Raphaela – wraca do telewizji zaledwie trzy dni po urodzeniu dziecka


Na początku tygodnia powitał swojego syna Rafaela ze swoją nową żoną Fridą.

Jimmy Redknapp nie poświęcił czasu na odpoczynek na urlopie ojcowskim, gdy wrócił do telewizji na wywiad z angielskim Mason Mount for Sky zaledwie trzy dni po urodzeniu dziecka.

Podczas przestoju 48-letni piłkarz z pewnością ugryzł swojego chłopca, gdy para przytuliła się razem przy ogniu w domu, aby obejrzeć sukcesję.

z powrotem! Jimmy Redknapp nie miał czasu na odpoczynek na urlopie ojcowskim, gdy wrócił do telewizji na wywiad z angielskim Mason Mount for Sky zaledwie trzy dni po urodzeniu syna Rafaela.

Jamie zabrał się do swoich Instagram Stories, aby podzielić się uroczym zdjęciem Rafaela śpiącego na jego klatce piersiowej podczas wspólnego oglądania telewizji.

Al-Riyadi powiedział swoim wyznawcom: Oglądając kalifat z małym człowiekiem… myśli, że sen jest lepszy… [smiley emoji]”.

Mały Raphael wyglądał uroczo siedząc na piersi Jimmy’ego w szarej szacie z ogniskiem w tle.

Jamie i jego żona, 38-letnia Freda Anderson Laurie, powitali noworodka w środę – zaledwie kilka tygodni po tym, jak w zeszłym miesiącu zawiązali węzeł małżeński podczas intymnej ceremonii.

Wybaczcie mi!  Podczas przestoju piłkarz z pewnością czuł się komfortowo ze swoim maleństwem, gdy Jimmy podzielił się uroczym ujęciem Rafaela śpiącego na jego klatce piersiowej.

Wybaczcie mi! Podczas przestoju piłkarz z pewnością czuł się komfortowo ze swoim maleństwem, gdy Jimmy podzielił się uroczym ujęciem Rafaela śpiącego na jego klatce piersiowej.

Frida weszła na Instagram w środę, aby podzielić się słodkimi zdjęciami swojego maleństwa, gdy olśniła go jasno z maluchem spoczywającym na jej klatce piersiowej i powiedziała: „Nasi Wikingowie przybyli!”

READ  Christopher Walken czerpie z oryginalnego planu Banksy'ego w Bristolu z programu telewizyjnego The Outlaws | Ents & Arts News

W kolejnym uroczym ujęciu Jamie pochylił się, by pocałować pakiet radości, gdy spał w uroczym niebiesko-białym kombinezonie.

Napisała: „Nasi Wikingowie przybyli! Czuję się tak błogosławiony, że możemy powitać w naszej rodzinie to cenne małe dziecko, Rafaela Andersa Redknappa! Wielkie podziękowania dla wszystkich wspaniałych lekarzy i pielęgniarek w szpitalu Chelsea Westminster.

NOWY PRZYJAZD: Jamie i Frieda Anderson Laurie powitali noworodka w środę, zaledwie kilka tygodni po tym, jak zawiązali węzeł w intymnej ceremonii w zeszłym miesiącu

NOWY PRZYJAZD: Jamie i Frieda Anderson Laurie powitali noworodka w środę, zaledwie kilka tygodni po tym, jak zawiązali węzeł w intymnej ceremonii w zeszłym miesiącu

W międzyczasie Jamie zabrał się również na Instagram, aby podzielić się uroczym zdjęciem, na którym przytula swojego małego chłopca, ujawniając, że jego żona, Frida, „dobrze sobie radzi” po porodzie.

Wraz z uroczym ujęciem Jamie napisał podpis: „Poznaj Rafaela Andersa Redknappa, jesteśmy tak zakochani, mama też ma się dobrze.

Nie możemy wystarczająco podziękować wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom z Chelsea i Westminster. Bardzo się cieszę, że pozna moje dzieci.

Dumna mama piątku szybko skomentowała post Jimmy’ego, pisząc: „Mamy małych Wikingów”.

Nowości dla dzieci!  Jamie zabrał się na Instagram, aby podzielić się uroczym zdjęciem, na którym przytula swojego małego chłopca, ujawniając, że jego żona Frida „dobrze sobie radzi” po porodzie.

Nowości dla dzieci! Jamie zabrał się na Instagram, aby podzielić się uroczym zdjęciem, na którym przytula swojego małego chłopca, ujawniając, że jego żona Frida „dobrze sobie radzi” po porodzie.

Jamie, który dzieli synów Charlesa (17 lat) i Beau (lat 13), podobno z byłą żoną Louise, był zachwycony, gdy on i Frida, która ma czterech synów z menedżerem funduszu hedgingowego Jonathanem Lowery (lat 58), dowiedzieli się, że spodziewali się tego wcześniej czas. ogólny.

W sierpniu doniesiono, że Jamie i Frida byli zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się chłopca.

Źródło powiedziało słońce: „Jamie i Freda byli podekscytowani, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka. Powiedzieli swoim dzieciom i rodzinom.

Wszyscy chcą teraz, żeby mały chłopiec wstał. I w sam raz na Święta… nie mogło być lepiej.

Reklamy