Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

James Corden zabroniony w nowojorskiej restauracji za „złe traktowanie” personelu

James Corden otrzymał odmowę wjazdu do Nowego Jorku Restauracja po „obraźliwym” traktowaniu personelu.

Keith McNally, menedżer francuskiej restauracji Balthazar w Soho, powiedział, że chociaż Corden był „bardzo utalentowanym komikiem”, był także „bardzo małym facetem”.

W poście na Instagramie Powiedział, że Corden Był „najbardziej obraźliwym klientem serwerów Balthazara” od czasu otwarcia restauracji 25 lat temu.

„Często nie robię 86 klientów [an industry term for refusing to serve someone]…dzisiaj miałem 86 lat Corden. – Nie rozśmieszyło mnie – powiedział.

Dodał, że w czerwcu Corden był „bardzo zły” dla menedżera, podczas gdy w innym incydencie krzyczał „jak szalony” na służącego, ponieważ podali jego żonie omlet z żółtkiem z kilkoma jajkami.

Jeden z kierowników restauracji powiedział, że Corden znalazł włos w swoim jedzeniu, które chociaż „szatańskie… zdarza się bardzo rzadko we wszystkich restauracjach”.

„Bardzo obrzydliwe”

McNally napisał, że Corden był „zły” dla kierownika i powiedział: „Przynieś nam kolejną porcję drinków w tej chwili. Zajmij się także wszystkimi naszymi dotychczasowymi drinkami”. Podobno zagroził też, że pozostawi w sieci „złe” recenzje restauracji.

Inny menedżer poinformował, że Corden jadł brunch w Balthazar 9 października, a jego żona zamówiła omlet z żółtkiem jaja z serem Gruyere i sałatką.

„Kilka minut po tym, jak otrzymali jedzenie, James zadzwonił do kelnera… i powiedział jej, że z żółtkiem zmieszano trochę białka jaja” – napisał kierownik.

„Kuchnia przerobiła danie, ale niestety wysłała je z frytkami zamiast sałatki. I wtedy James Corden zaczął szaleńczo krzyczeć do kelnera: „Nie możesz wykonywać swojej pracy!” Nie możesz wykonywać swojej pracy! Idź do kuchni i sam ugotuj omlet! „

Kierownik powiedział, że dał im szampana, po czym „Corden był dla niego miły, ale zły dla kelnera”.

W poniedziałek wieczorem McNally powiedział, że Corden zadzwonił do niego, aby „obficie” przeprosić po poście. Dodał, że wierzy „mocno” w drugą szansę i cofnie zakaz.

READ  Megan, księżna Sussex, apeluje o większe wsparcie dla kobiet po pandemii na imprezie VAX Live

Powiedział: „Więc wróć do The 5 & Dime, Jimmy Corden, Jimmy Corden. Wszystko jest wybaczone”.

Skontaktowano się z Jamesem Cordenem w celu uzyskania komentarza.