Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamala na szczycie tabeli liderów

Wielu ukraińskich artystów znajduje sposoby, aby utrzymać swój kraj w centrum uwagi, gdy potrzebują darowizn i pomocy w obliczu trwającej wojny i kryzysu humanitarnego. Mistrz Eurowizji 2016 piękno Postanowiła na chwilę włączyć mikrofon i pozwolić swoim stopom mówić, biorąc udział w 26. sezonie Taniec z Gwiazdamipolska wersja Taniec z gwiazdami.

Podobnie jak w przypadku innych wersji, w spektaklu celebryci spotykają się z profesjonalnymi tancerzami i rywalizują w sztuce tańca towarzyskiego i latynoskiego.

Piękno Walca dla Pokoju o Tańcu z Gwiazdami Polski

W pierwszym odcinku sezonu Jamala wykonała elegancki walc u boku swojego polskiego zawodowego partnera tanecznego Jacka Jeschke. Wiele spektakli podkreślało Ukrainę i pragnienie pokoju.

Oboje tańczyli do „Imagine” Johna Lennona, piosenki, która sugeruje pokojowy świat, w którym nie ma granic oddzielających narody.

Jamala miała na sobie niebieską sukienkę z bocznym rozcięciem ze złotym wykończeniem z jednej strony, pasującą do kolorów ukraińskiej flagi. Ta kolorystyka została również pokazana w scenie, ponieważ ekrany pokazywały pole żółtych słoneczników pod błękitnym niebem.

Słonecznik jest narodowym kwiatem Ukrainy i stał się symbolem oporu przeciwko rosyjskiej inwazji na kraj. Na początku inwazji a Wideo przedstawiające Ukrainkę stało się wirusowegdzie udała się do wojsk rosyjskich niosąc nasiona słonecznika, mówiąc: „Weź te nasiona i włóż je do kieszeni, żeby chociaż słoneczniki rosły, gdy tu leżysz”.

Emocje występu były widoczne na twarzy Jamali od samego początku. I te uczucia zostały przełożone na władców – Iona Pavlovich, Michai Malitovsky, Andrei Grabovsky i Andrei Byaskin. Dali Jamali i Jackowi łącznie 37 punktów na 40, w tym dwa doskonałe wyniki, stawiając połączoną parę na pierwszym miejscu w tabeli liderów.

Po publicznym głosowaniu ogłoszono Jamala Amna i teraz przeniesie się do odcinka drugiego w przyszłym tygodniu.

Dzieląc się w Taniec z polskimi gwiazdamiJamala ma nadzieję zaprezentować Ukrainę i nadal uświadamiać jej walkę o wolność. Przed pokazem zwycięzca Eurowizji podzielił się nowym projektem zbierania funduszy przez polską fundację charytatywną na rzecz dzieci, Fundację Polsat, która utworzyła specjalne konto, na którym ludzie mogą wpłacać pieniądze, które zostaną przeznaczone na wsparcie ukraińskich dzieci.

To nie pierwszy raz, kiedy Jamal startuje Taniec z gwiazdami. ostatni rok, dumnie na jej rzeczach Tantsi zirkamyUkraińska wersja przebojowego show tanecznego.

READ  W 1968 r. władze komunistyczne w Polsce zmusiły Żydów do wyjazdu. Dziś w kraju przebywają uchodźcy.

Dotarcie do siódmego tygodnia zawodów, Jamala ostatecznie odpadł na dziewiątym miejscu. Bez wątpienia ma nadzieję, że tym razem pójdzie do przodu.

Gwiazdy Eurowizji tańczą do 2022 roku

Wiele gwiazd Eurowizji i finalistów krajowych pojawiło się już na parkiecie w 2022 roku (w czasie jego emisji skupialiśmy się trochę na konkretnym programie o nazwie Eurowizja).

W Szwecji brązowy medalista Eurowizji 2011 Eric Saadeh Udało mi się zdobyć złoto w Zatańczmy 2022. Saadeh zabrała do domu trofeum po dziesięciu tygodniach imponujących występów, w tym czterech doskonałych wynikach.

Melodifestival absolwent Lisa Ajax Był także zawodnikiem tegorocznej wystawy, ale został wyeliminowany w piątym tygodniu.

Niemiecka gwiazda Eurowizji 2001 Michelle Założyła swoje buty do tańca do Niemiec Zatańczmy 2022. Niestety, podróż piosenkarki Schlager do występu została przerwana. Michelle musiała się wycofać po piątym tygodniu z powodu problemów z powrotem.

Proszę o zorganizowaniechorwacka wersja Taniec z gwiazdamiWrócił w 2022 roku po dwuletniej przerwie. W pokazie wziął udział przedstawiciel kraju na Eurowizji 2021 Alpina. Dotarła do ósmego tygodnia rywalizacji, zanim została wyeliminowana na ósmym miejscu.

Eurowizja – Australia decyduje 2019 biegacz Prawo Courtney Również rywalizować o taniec z australijskimi gwiazdami W tym samym roku zajęła drugie miejsce.

W 2022 roku Kourtney powrócił na drugą edycję show gwiazd. Wygląda na to, że dwa RuPaul’s Drag Race Szczęśliwa liczba gwiazdy, po raz kolejny zabierająca do domu srebro wraz ze swoim zawodowym partnerem Joshua Keefe.

Podobał Ci się pierwszy dzień występu Jamali? Taniec z polskimi gwiazdami? Jak myślisz, jak daleko może zajść w konkursie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.