Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jako pierwsza zobaczy na liście oczekujących, że królowa leży w stanie. Jako pierwsza zobaczy swoje miejsce spoczynku w zamku Windsor | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Dwie kobiety, które były w pierwszym rzędzie, aby zobaczyć królową leżącą w stanie, jako pierwsze odwiedziły miejsce jej ostatniego spoczynku w zamku Windsor.

Anne Daly i Grace Gotthard zarezerwowały bilety na zamek Windsor Kiedy się dowiedzieli, że został ponownie otwarty. Królewscy fani na całe życie, byli na czele linii, gdy bramy ponownie otworzyły się dla zwiedzających.

Anne z Cardiff powiedziała: „Stałyśmy w kolejce na Lambeth Bridge, aby być pierwszymi, którzy zobaczyli kłamstwo w sprawie, i chcieliśmy być pierwsi tutaj. Ten zamek jest teraz pusty, nie królowaA Bez księcia, bez corgi. Chcemy tylko złożyć wyrazy szacunku”.

„Czuję się bardzo emocjonalnie”, powiedziała Grace, która pochodzi z Ghany, ale teraz mieszka w Londynie. „Trudno byłoby zobaczyć nagrobek, to byłoby jak pożegnanie się z mamą”.

Obaj są członkami rodziny królewskiej na całe życie i zaprzyjaźnili się, gdy w lipcu ubiegłego roku spotkali się podczas odsłonięcia posągu Diany, księżnej Walii przed Pałacem Kensington.

obrazek:
Odwiedzający ustawiają się w kolejce do zamku Windsor

Następny na liście oczekujących był 43-letni Darren Martin z okolic Melbourne w Australii, który dwa tygodnie temu przyjechał do Wielkiej Brytanii, by złożyć wyrazy szacunku.

Pan Martin powiedział: „Zdążyłem ustawić się w kolejce i rozbić obóz na pogrzeb. Podróżowałem aż do Balmoral, Holyroodhouse i Sandringham.

„Wtedy miałem małe wakacje w Sussex i Kornwalii. Przyjechałem tu dzisiaj na ostatnie pożegnanie przed powrotem do domu.

„Była kimś, kogo tak bardzo podziwiałem za jej służbę, wszystko, co robiła i wszystko, za czym opowiadała się”.

Czytaj więcej:
Ujawniono monogram króla Karola
Dwóch mężczyzn pod opieką zostało przesłuchanych w sprawie gotówki za honor powiązanej z King Charles Charity
Nie ma planów, aby William odbył oficjalną inaugurację jako książę Walii

Setki osób dołączyły do ​​kolejki, aby wejść do królewskiej rezydencji, aby zobaczyć, gdzie pochowano Elżbietę II i zobaczyć kamień księgi wypisany na jej imię w Kaplicy Pamięci Jerzego VI.

READ  Dhruv Verma The Good Maharaja ukaże się 17 grudnia 2022 roku

Kilka innych osób w kolejce zarezerwowało bilety, nie zdając sobie sprawy, że był to pierwszy dzień ponownego otwarcia zamku po śmierci królowej.

Alison i John Lang z Kelseth
obrazek:
Alison i John Lang

Alison i John Lange z Kilsyth w Szkocji przyjechali już zobaczyć swojego syna, który jest teraz kustoszem króla. Szkolenie wojskowe ukończył dopiero 9 września i dziś zmieni warty na zamku.

Subskrybuj za darmo podcast Daily napodcast jabłkowy, podcast google, spotyfikować,Głośnik

Alison powiedziała: „Pojechałam do Edynburga i zobaczyłam procesję, a następnie stałam w kolejce przez pięć i pół godziny, aby zobaczyć jej trumnę. To było bardzo poruszające.

„Przyjeżdżając tutaj, to jej miejsce spoczynku. Nadal jest mi bardzo smutno z tego powodu. Kochałem wszystko w królowej”.

Zamek został ponownie otwarty po rodzina królewska Powrócili do swoich obowiązków po zakończeniu oficjalnej żałoby we wtorek.