Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jakie są najpopularniejsze gry wideo opracowane w Polsce?

Warszawa, Polska – Myśląc o krajach z dobrze prosperującą branżą gier wideo, od razu można by pomyśleć o gigantycznych korporacjach, takich jak Stany Zjednoczone i Japonia. Ale gry to globalny biznes, w którym pracują liderzy branży na całym świecie.

Dziś przyjrzyjmy się bliżej Polsce, która znajduje się Wśród 10 krajów rozwijających się, które najlepiej nadają się do gier na świecie, aby wyróżnić niektóre z najlepszych gier, które przekraczają swoje granice.

Magik

Czy to przez gry, Ostatni program telewizyjny Lub nawet same oryginalne książki, prawdopodobnie zetknąłeś się z serią Wiedźmin w ciągu ostatnich 20 lat, ponieważ eksplodowała ona na całym świecie.

Chociaż oryginalna seria sześciu powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego była wcześniej adaptowana na komiksy, gry planszowe, a nawet wkradła się na ekrany kin w 2001 roku, seria nadal dobrze pasowała.

Polscy programiści Red Projekt CD Zmień to i przenieś franczyzę do świata gier. Reszta to już historia, a popularność marki rośnie do momentu, gdy Wiedźmin 3: Dziki Gon całkowicie zawładnął światem gier w 2015 roku.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie Wiedźmina 3, gorąco polecamy to zrobić. Udaj się na GameCamp, aby zdobyć klawisze do gier w obniżonej cenie!

Wojownik Cienia

Niezależnie od tego, czy chodzi o unikalną mieszankę akcji, czy mądrość godną śmiechu w całej narracji, Shadow Warrior to seria, która ma kultową społeczność.

W serialu gracze wcielają się w Lo Wanga, nowoczesnego wojownika ninja, który walczy z hordami demonów.

Gracze z lat 90. mogą pamiętać pierwotną serię trzech tytułów wydanych w latach 1997-2005, ale współcześni gracze będą bardziej zaznajomieni z serią rebootów opracowaną w Polska autorstwa studia Flying Wild Hog, które nadało serii nowy, wyrafinowany wygląd i styl.

Nie wspominając o tym, że niedawno ukazała się najnowsza odsłona serii!

READ  Krajowe Eliminacje powracają - Eurowizja wybierze polski wpis na 2022 r.

Wezwanie Juareza

Przed Red Dead Redemption Call of Juarez był najlepszym sposobem, w jaki zachodni fani mogli przenieść swoją pasję do Dzikiego Zachodu do świata gier. Stworzona przez Pawła Selingera i rozwijana przez Techland w małym Ostrowie Wielkopolskim, franczyza stała się wielkim hitem na PC, Xbox 360 i PS3.

Podczas gdy w wydaniu z 2006 roku pojawiły się trzy sequele, z których wszystkie zostały odebrane niemal jak oryginał, gra została przyćmiona przez serię Red Dead, która oferowała zupełnie inne spojrzenie na Zachód – dając graczom znacznie większy otwarty świat do eksploracji.

przeciętny

Najnowszy hit psychologiczny The Medium został wydany z wielkimi fanfarami w 2021 roku, ale otrzymał mieszankę recenzji. Ta gra, psychologiczna gra logiczna z horrorem rozgrywana w trzeciej osobie, jest stosunkowo zrozumiała, a w połączeniu z ekskluzywnym wydaniem na konsole nowej generacji (i komputery PC) doprowadziła do pewnej złożoności podczas premiery.

Jednak ci, którym udało się spróbować gry, na długo ją zapamiętają. To mieszanka głębokiej fabuły historycznej, satysfakcjonujących tajemnic i intrygującego świata uwikłanego w świat duchów.

Opracowany przez Bloober Team, który jest również zespołem odpowiedzialnym za nasz kolejny post, nie jest zaskoczeniem, że gra jest tak dobra, jak to tylko możliwe.

warstwy strachu

Opracowana przez zespół Bloober, Layers of Fear szybko stała się grą wieloosobową dla fanów horrorów, choć po wydaniu otrzymała mieszane recenzje. Dzięki inspirowanym gotykiem otoczeniu, wciągającej akcji i mrożącej krew w żyłach atmosferze Layers of Fear to horror, który gracze zapamiętają.

Co ciekawe, Bloober Team czerpał wiele inspiracji z thrillera PT, który sam w sobie stał się jednym z największych kultowych klasyków w historii horrorów.

Teraz dostępne na większości głównych platform poprzedniej generacji, nie ma powodu, aby nie zanurzać się w Layers of Fear – cóż, chyba że jesteś przerażony!

READ  TripAdvisor przeprasza za pozostałą recenzję Muzeum Auschwitz w Polsce

Film Cyberpunk 2077

może obydwa Najbardziej oczekiwana gra w niedawnej pamięci i Najbardziej rozczarowująca premieraCyberpunk 2077 to cud do oglądania.

Twórcy CD Projekt Red wykorzystali wszystko, czego nauczyli się ze swojej rozległej pracy nad serią Wiedźmin, i przenieśli to w przyszłość o tematyce cyberpunkowej, i wyłączyli wszystkie przystanki, jeśli chodzi o budowanie naprawdę dużego, fascynującego i wciągającego gra.

Niestety szybkie wydanie i błędy w momencie premiery doprowadziły do ​​ogromnego sprzeciwu wśród dystrybutorów takich jak Sony usuń grę Całkowicie z witryny sklepowej z zapewnionymi zwrotami. Na szczęście CD Projekt Red zdołał unik Reperkusje prawne tego, powolne łatanie gry, aby naprawić wszystkie błędy wydajności, co daje naprawdę niesamowitą grę.