Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jake Gyllenhaal przyznaje, że jest wielkim brytyjskim fanem Bake Off i „zafascynowany” Prue Leith

Nic go nie pokona: Jake Gyllenhaal przyznaje, że jest wielkim brytyjskim fanem chleba Bake Off i „zafascynowany” Prue Leith

Jake Gyllenhaal ujawnił w piątek, że jest wielkim fanem brytyjskiego programu Bake Off i przyznał, że był „zafascynowany” wyrokiem programu Prue Leith.

40-letni fan kulinarny i aktor zadeklarował, że nic nie jest w stanie pokonać konkursu Channel 4, jednocześnie składając hołd koledze z jury GBBO, Paulowi Hollywood.

Mówiąc o tym, jak poprawił swoje umiejętności pieczenia podczas pandemii, powiedział Agencji Prasowej Autonomii Palestyńskiej: „Zawsze gotowałem i zawsze uwielbiam gotować.

„Nic nie może go pokonać”: Jake Gyllenhaal ujawnił w piątek, że jest wielkim brytyjskim fanem Pick-offa i przyznał, że „intryguje go” sędzia pokazowy Bro Leith

I jest wiele rzeczy, na które liczyłem i chciałem, abym mógł zrobić, a które zawsze uważałem za niemożliwe.

A potem zrobiłem to i otworzyłem cały mój świat. Rzeczy takie jak, dosłownie bez żartów, czarno-białe ciastko.

„Przeszukałem świat w poszukiwaniu idealnego czarno-białego ciasteczka i nigdy go nie znalazłem, więc teraz próbuję zrobić najlepsze ciastko dla siebie”.

Zapytany, czy sprawdziłby swoje kulinarne umiejętności w programie telewizyjnym, zadeklarował swoją miłość do GBBO.

Fan: 40-letni aktor deklaruje, że nic nie przebije konkursu Channel 4, jednocześnie chwaląc 81-letniego południowoafrykańskiego restauratora (na zdjęciu) i innego sędziego GBBO, Paula Hollywood

Fan: 40-letni aktor deklaruje, że nic nie przebije konkursu Channel 4, jednocześnie chwaląc 81-letniego południowoafrykańskiego restauratora (na zdjęciu) i innego sędziego GBBO, Paula Hollywood

Odpowiedział: „Moim zdaniem nie ma dosłownie nic, co mogłoby pobić The Great British Baking Show” [the US title for GBBO]. Więc nie, odpowiedź brzmi: nie.

Chociaż Prue jest moją ulubioną. Fascynują mnie jej okulary. Jej płaszcze czy okulary zmieniają się i to tak, jakby zmieniały się przy każdym ujęciu.

READ  Księżniczka Eugenie mówi, że studiowanie grupy Queen pobudziło jej miłość do sztuki

A może zmieniają każdy program? Nie mogę tego rozgryźć. I po prostu ją uwielbiam. Wspaniały zawodowiec. Naprawdę lubię pana Hollywood, ale wiesz, że jest niesamowita.

Jake spędził pandemię, przygotowując burzę w kuchni i spędzając czas ze swoją dziewczyną Jane Cadio.

Miłość: Chociaż Prue jest moją ulubioną.  Powiedział przed dodaniem:

Miłość: Chociaż Prue jest moją ulubioną. Powiedział, zanim dodał: „Po prostu ją lubię. Bro jest świetny. Naprawdę lubię pana Hollywood, ale wiesz, ona jest niesamowita”

W maju omawiał możliwość zostania ojcem podczas rozmowy z Dojazd do Hollywood.

Gwiazda Donnie Darko rozmawiała z gniazdem, promując swój nowy film Spirit Untamed u boku gwiazdy głosu Julianne Moore.

Zapytana, czy mogłaby zobaczyć Jake’a jako ojca, 60-letnia aktorka zdobywczyni Oscara, wykrzyknęła: „O mój Boże, myślę, że byłby idealnym tatą, kropka!”

Potem drażniła się z Jake’em, mówiąc: „Jaki jest powód zawieszenia Jake’a? chodź człowieku!

„Myślę, że to większe pytanie, myślę, że ważne jest, aby Access Hollywood wiedział!” Aktor zadrwił, zanim udzielił poważnej odpowiedzi: „Naprawdę, nie wiem… Myślę, że już czas”.

Aktor Bubble Boy jest powiązany ze swoją 25-letnią francuską dziewczyną od 2018 roku, kiedy podają źródła nas tygodniowo Ten związek stał się poważny.

„Jane jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Jest ekscentryczna, inteligentna, uwielbia historię i czytanie; jest naprawdę cudowną, doświadczoną osobą”, powiedział jeden ze źródeł.

Para: Jake Pandemic spędził burzę gotując w kuchni i spędzając czas z 25-letnią dziewczyną Jane Cadio, z którą spotyka się od co najmniej 2018 roku

Para: Jake Pandemic spędził burzę gotując w kuchni i spędzając czas z 25-letnią dziewczyną Jane Cadio, z którą spotyka się od co najmniej 2018 roku

Reklama