Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak uniknąć przenoszenia wewnętrznych struktur w Five Night’s at Freddy’s: Security Breach?

Ruchome struktury wewnętrzne to jedni z najbardziej irytujących wrogów, z jakimi się spotkasz. Te upiorne kształty są wnętrzem normalnej ruchomej elektroniki, którą widzisz spacerując. Tam, gdzie kiedyś była twarda powłoka pokryta tak, by wyglądała jak gwiazda popu z lat 80., teraz jest to poruszająca się masa drutu z przeszywającymi czerwonymi oczami. Oto jak uniknąć ruchomych struktur wewnętrznych w Five Nights at Freddy’s: Security Breach.

Zrzut ekranu z Gamepur

Nie staniesz twarzą w twarz z wewnętrzną strukturą, dopóki nie miniesz części, w której Moondrop porywa Freddy’ego. W desperackiej próbie uratowania Freddy’ego musisz podnieść swoje poświadczenie bezpieczeństwa, a jedynym sposobem na to jest przebicie się przez labirynt wewnętrznych struktur w piwnicy.

Struktury wewnętrzne działają znacznie inaczej niż ich pełnoprawne odpowiedniki. Po pierwsze, struktury wewnętrzne nie poruszają się (przynajmniej nie od razu). Podczas gdy normalne animacje będą stale w ruchu, szukając ciebie, struktury wewnętrzne pozostają statyczne i umożliwiają dostęp do nich. Kiedy je oglądasz, nie przeszkadzają ci i nie ruszają się. Im bardziej się od nich odwrócisz, tym szybciej cię uderzą.

Najlepszym sposobem na uniknięcie pułapki wewnątrzszkieletowej jest obserwowanie jej jak najwięcej. Ponieważ nie poruszają się, gdy na nie patrzysz, postaraj się zawsze patrzeć w ich kierunku, dopóki nie będziesz musiał się ruszyć. Pamiętaj, że nie musisz włączać latarki, żeby wiedziały, że na nich patrzysz. Jeśli chcesz oszczędzić baterię, wyłącz latarkę, aż się odwrócisz, aby pobiec.

READ  Wczesny dostęp do Unreal Engine 5 jest już dostępny dla twórców gier