Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak sprawić, że znów będziemy błyszczeć i tańczyć w Fortnite?

Fortnite Słynący z podkreślania współpracy i crossoverów z innymi markami, najnowszy dodatek bez wątpienia zachwyci wielu graczy. Epic Games ogłosiło partnerstwo z InnerSloth, aby przynieść Pomiędzy nami kosmetyki dla FortniteJest to pierwsza współpraca obu firm. To jest następne Fortnite Zaimplementowano niesławny tryb Impostors, który grał tak jak Pomiędzy nami.

Teraz to Pomiędzy nami Dodane przedmioty do FortnitePrawdopodobnie zechcesz zanurkować i zdobyć najnowsze kosmetyki. Ale jak dokładnie to działa? Oto jak zdobyć plik Pomiędzy nami przedmioty w Fortnite.

Propozycje do czytania:

Jakie są wśród nas kosmetyki?

The Pomiędzy nami Kosmetyki to:

  • Załoga Bling Back: Dostępny w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym, czarnym, białym, żółtym, brązowym i fioletowym
  • Rozproszenie tańca tanecznego: Z tanecznymi ruchami od InnerSloth Henry Stickmin Group

Wygląda na to, że nic nie będzie Pomiędzy nami Ubrania, lotnie lub narzędzia do zbioru, więc gdy te kosmetyki trafią do sklepu z przedmiotami, prawdopodobnie nie będą tak drogie jak inne.

To tutaj

Połącz drużynę z członkami załogi (lub oszustami?) i przygotuj się do odlotu autobusem bojowym – najeżdżamy Umieść tweeta!

Kup teraz między nami lub gwiazdkami w programie startowym Epic Games, aby otrzymać Back Bling Crewmate & Taniec rozpraszający w Fortnitehttps://t.co/rjSgko3EVX pic.twitter.com/LmJHZJ2s6S

A[مدش]. Między nami (AmongUsGame) 9 czerwca 2022

Jak zdobyć wśród nas kosmetyki Fortnite

Są dwa sposoby na dotarcie do Pomiędzy nami kosmetyki w Fortnite. Pierwszym sposobem jest kupno Pomiędzy nami Ze sklepu Epic Games Store za 5 USD, który automatycznie da ci dostęp do kosmetyków w Fortnite bez dodatkowych kosztów. Jeśli już posiadasz Pomiędzy nami W sklepie Epic Games Store, zanim ta oferta zostanie opublikowana, wystarczy, że dokonasz zakupu pakietu Stars w grze (najniższy koszt to 2 USD), a zostaniesz nagrodzony Fortnite Kosmetyki po rozpoczęciu gry. Na skorzystanie z tej oferty masz czas do 9 czerwca 2023 roku. Po odblokowaniu przedmiotów kosmetycznych tą metodą będą one dostępne na wszystkich platformach, o ile będziesz korzystać z tego samego konta.

Innym sposobem jest po prostu kupowanie kosmetyków, gdy są wypuszczane do pomieszczeń Fortnite, chociaż Epic Games nie ogłosiło jeszcze, kiedy to nastąpi. Firma mówi po prostu, że kosmetyki trafią do „sklepu w grze w późniejszym czasie”. Wyobrażamy sobie, że zostaną dodane do gry w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Ponieważ dostępne będą tylko dwa przedmioty, Back Bling członka załogi i emotka tańca rozpraszającego, zestaw prawdopodobnie będzie kosztował około 1000 V-dolców, chociaż dokładna cena nie została jeszcze ujawniona. W najbliższej przyszłości będziesz chciał odłożyć trochę V-dolców, dodając przedmioty do gry, które można kupić za prawdziwe pieniądze.

Rekomendacje redaktorów
READ  BMW M4, M3 Edition 50 Jahre BMW M honoruje 50 lat historii M.