Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak śledzić leki w aplikacji iPhone Health na iOS 16

  • Możesz śledzić leki, dawkę i harmonogram w aplikacji Zdrowie na iPhonie z systemem iOS 16.
  • Aby dodać lek do aplikacji Zdrowie, przejdź do kategorii zdrowia i przewiń do Leki.
  • Po skonfigurowaniu leków będziesz otrzymywać powiadomienia, aby pozostać w swoim harmonogramie i możesz rejestrować każdą dawkę.

Niezależnie od tego, czy chodzi o antybiotyki w przypadku krótkotrwałej choroby, czy o leki na całe życie w przypadku chorób przewlekłych, pamiętanie o przyjmowaniu leków ma kluczowe znaczenie – właściwa dawka we właściwym czasie i przez dokładnie określony czas. Możesz użyć aplikacji Zdrowie na swoim iPhonie jako narzędzia do śledzenia leków, aby to wszystko uprościć. Aplikacja zawiera teraz możliwość śledzenia leków i zarządzania nimi w systemie iOS 16.

Aby korzystać z narzędzia do śledzenia leków w aplikacji Zdrowie, Twój iPhone musi mieć system iOS 16 lub nowszy. Jeśli nie masz pewności, sprawdź, z której wersji iOS działa Twój iPhone i Zaktualizuj swojego iPhone’a Jeśli jest to konieczne.

Jak dodać nowy lek do aplikacji iPhone Health

1. zacząć zdrowie aplikacji, a następnie kliknij Przeglądaj u dołu ekranu.

2. w Kategorie zdrowia sekcja, kliknij farmaceutyczny.

3. Kran dodaj lekarstwo.

Konfigurowanie leków w aplikacji Zdrowie na iPhonie.

Możesz dodać informacje o swoich lekach do aplikacji Zdrowie.

Dave Johnson / Insider4. Na dodaj lekarstwo Strona, wyszukaj lek według nazwy lub kliknij aparat fotograficzny Zakoduj i sprawdź etykietę leku.

5. Dostosuj częstotliwość i porę dnia dla leku.

Konfigurowanie leków w aplikacji Zdrowie na iPhonie.

Zaplanuj leki, a Twój iPhone przypomni Ci o tym we właściwym czasie.

Dave Johnson / Insider6. Na Wybierz kształt Możesz wybrać kształt pigułki lub pojemnika, który pomoże Ci zapamiętać lek powiązany z tym wpisem. Następnie wybierz kolor z Wybierz kolory strona.

Konfigurowanie leków w aplikacji Zdrowie na iPhonie.

Możesz wybrać kształt i kolor swoich płyt, aby łatwiej je rozróżnić.

Dave Johnson / Insider7. Na stronie podsumowania leku wprowadź wszelkie dodatkowe szczegóły, takie jak wyświetlana nazwa, której chcesz użyć, lub uwagi dotyczące leku. Kran Następna (lub przeskakuje).

8. Na Interakcje medyczne możesz wybrać, czy aplikacja Zdrowie ma ostrzegać o potencjalnych interakcjach z takimi substancjami, jak alkohol, konopie indyjskie lub tytoń. Włącz dowolne z nich, przesuwając przyciski w prawo, a następnie stuknij on zrobił.

Po skonfigurowaniu leków i wprowadzeniu informacji o harmonogramie będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy nadejdzie czas na ich zażywanie.

W każdej chwili możesz zmienić szczegóły każdego leku. zacząć zdrowie aplikację i kliknij Przeglądaj. Kran farmaceutycznya następnie kliknij lek w pliku twoje leki Sekcja. Na stronie szczegółów leku znajdź sekcję, którą chcesz edytować — taką jak harmonogram lub szczegóły leków — i kliknij wydanie dokonywać zmian.

Jak rejestrować czas przyjmowania leków w aplikacji iPhone Health

Możesz śledzić swój harmonogram leków, rejestrując dawki w aplikacji Zdrowie. Możesz wskazać godzinę przyjęcia leku lub zapisać ją jako pominiętą, jeśli z jakiegoś powodu lek nie został przyjęty.

1. zacząć zdrowie aplikację i kliknij Przeglądaj.

2. Kran farmaceutyczny.

3. Na farmaceutyczny znajdź lek, który chcesz zarejestrować i dotknij go.

4. Kran pominięto lub zajęty W razie potrzeby.

Zarejestruj swój lek w aplikacji Zdrowie na swoim iPhonie.

Możesz nagrać lek jako przyjęty lub pominięty.

Dave Johnson / InsiderREAD  Mini koncentrator USB Twelve South StayGo