Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak się poznaliśmy: „Wypiliśmy trzy kufle piwa z Frisbee i razem zachorowaliśmy” | Życie i elegancja

WHen Grace dołączyła do szkolnego zespołu Frisbee w 2012 roku i po prostu szukała trochę zabawy. „Wcześniej nie byłam sportowcem, ale miałam przyjaciół, którzy to robili i naprawdę mi się to podobało” – mówi. We wrześniu tego roku, kilka miesięcy po dołączeniu do zespołu, pomogła w rekrutacji nowych uczniów. I wkrótce poznała Lawrence’a, który nagrał nagranie – „Być grzecznym”. „Skończyło się na tym, że świetnie się bawiłem” – przyznaje. Odbyli rozmowę podczas pierwszej sesji treningowej i Lawrence został natychmiast oczarowany Grace. „Powiedziałem mojej przyjaciółce, że jest najseksowniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem” – mówi.

Niestety Grace nie poczuła tej samej romantycznej iskry. „Byłam wtedy kompletnie niepewna siebie i młoda jak na swój wiek” – mówi. „Zawsze wychodziłem z nonkonformistycznymi chłopcami. Nie sądzę, żebym zauważył tak miłego faceta”.

Para związała się społecznie ze swoją pierwszą drużyną i została silnymi przyjaciółmi. „Dla ekstrapolacji trzeba było obejrzeć co najmniej dwa Filmy Die Hard plecami do siebie; To było takie dziwne” – śmieje się – „A potem wypiłam trzy litry z talerza Frisbee. Bardzo razem zachorowaliśmy”. Wkrótce zaczęli regularnie spotykać się, ale Grace wciąż nie zdawała sobie sprawy, że Lawrence jest w niej zakochany. „Płakanie stało się ramieniem, kiedy chłopcy łamią mi serce”, mówi. Lawrence nie miał wtedy żadnych oczekiwań. : „Stało się ramieniem, na którym można płakać, gdy chłopcy łamią mi serce”, mówi. Myślałam, że to się nigdy nie stanie, więc cieszyłam się, że jesteśmy przyjaciółmi”.

W następnym roku dostał dziewczynę i ich przyjaźń się rozpadła. Potem, w 2014 roku, kiedy Grace kończyła studia, zachorowała. „Zdiagnozowano u mnie guza mózgu” – mówi. „Nagle musiałem wyjechać i przeszedłem operację i radioterapię”. W tym czasie wymieniła kilka wiadomości tekstowych z Lawrence’em. „Starałem się wspierać” – mówi. „Czasami gramy w scrabble i rozmawiamy online”.

READ  PlayStation Plus Video Pass uruchomiona jako usługa testowa w Polsce

Grace nadal zmagała się ze swoim zdrowiem. W 2017 roku przeszła dwie poważne operacje jelit i trudno było jej wejść w dorosłe życie. „Musiałam mieszkać w domu z rodzicami. Czułam się, jakbym się poślizgnęła” – mówi. Zwróciła się do blogów i mediów społecznościowych jako ujście i ostatecznie przeniosła się tuż przed pandemią.

Na początku tego roku przeglądała swoje konto na Instagramie, kiedy zauważyła, że ​​Lawrence ją śledzi. „Nie wiedziałam, że przestał mnie obserwować, więc wysłałam mu zabawną wiadomość na ten temat” – mówi. Po ponownym połączeniu zaczęli cały czas rozmawiać. „Myślałam, że to jest fajne i zastanawiałam się, jak wcześniej tego nie zdawałam sobie sprawy” – mówi Grace. Wkrótce zaczęli flirtować i umówili się na spotkanie w Hastings, gdzie mieszkała Grace. „Lawrence mieszka w Midlands, ale gdy tylko zobaczyliśmy się ponownie, wiedzieliśmy, że to jest to”. Teraz spędzają razem weekendy i planują dom w Brighton. „Byliśmy tak blisko wiele lat temu i wydaje się, że mamy sporo przeszłości” – mówi Grace. „To tak, jakbyśmy spotkali właściwą osobę w niewłaściwym czasie, a teraz mamy tę drugą szansę w późniejszym życiu”.

Grace nadal ma problemy ze zdrowiem, ale jej stan jest stabilny. „Łatwo dostaję zawrotów głowy i nie mogę wytrzymać przez dłuższy czas, ale nauczyłam się z tym żyć” – mówi. „Zawsze postrzegałem swoją chorobę jako coś, z czym musiałem radzić sobie sam lub z rodziną, dopóki nie byłem z Lawrence. Jest niesamowicie miły i pomaga budować moją pewność siebie. Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć”.

Lawrence uwielbia pozytywne nastawienie swojego partnera. „Wszyscy ją znają, a ona zawsze chce mieć kontakt z ludźmi” – mówi. „Spotkanie to było nieoczekiwane, ale miało sens i było tak dobre. Nie jestem pewien, czy pracowalibyśmy 10 lat temu, ale mieliśmy okazję dorosnąć i stać się ludźmi, którymi jesteśmy teraz.”

READ  Olney Theatre produkuje letnie pokazy plenerowe w Root Family Theatre

Chcesz podzielić się swoją historią? Opowiedz nam trochę o sobie i swoim partnerze oraz o tym, jak się poznaliście Wypełnij formularz tutaj