Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać serię testów 2022

Transmisja na żywo z Nowej Zelandii i Irlandii: jak oglądać serię testową 2022

Irlandia W zeszły weekend rozpoczęli swój pierwszy test przeciwko All Blacks w Eden Park, ale ich oczekiwanie na pierwsze zwycięstwo nad tymi rywalami na nowozelandzkiej ziemi trwa nadal po tym, jak gospodarze zdobyli cztery próby w ciągu 20 minut, aby zdominować pierwszą połowę.

Czy zespół Andy’ego Farrella może wrócić do Forsyth Barre w Dunedin w drugim teście w tę sobotę i rozstrzygnąć serię?

Obie strony dokonały tylko jednej zmiany w początkowych modelach XV. W Irlandii Mac Hansen przychodzi do skrzydłowego, aby spróbować najlepszego strzelca Keitha Earlsa, podczas gdy Dalton Papale zaczyna na ciemnej stronie. Nowa Zelandiaa Scott Barrett przenosi się do drugiej klasy, aby zastąpić Sama Whitelocka, który ma wstrząśnienie mózgu.

Oto dwie drużyny na drugi test w Dunedin, a poniżej pokazujemy, jak można obejrzeć mecz.

Nowa Zelandia: Jordi Barrett, Sevo Reese, Riku Iwan, Królowa Tobaja, Lester Vainganoko; Bewden-Barrett, Aaron Smith; George Bauer, Cody Taylor, Ova Tongavasi, Brody Retalk, Scott Barrett, Dalton Babali, Sam Kane (kapitan), Ardi Savia.

Alternatywy: Samisoni Taukei’aho, Aidan Ross, Angus Ta’avao, Patrick Tuipuluto, Peta Jus Swakula, Volo Vakatava, Richie Muunga, Will Jordan.

Irlandia: Hugo Keenan McHansen, Gary Ringrose, Robbie Henshaw, James Lowe; Johnny Sexton (kapitan), Jamison Gibson Park; Andrew Porter, Dan Sheehan, Tudge Furlong, Tudge Byrne, James Ryan, Peter O’Mahony, Josh van der Velleer, Kylan Doris.

Alternatywy: Rob Hering, Sian Healy, Finley Pelham, Kieran Treadwell, Jack Conan, Conor Murray, Joey Carberry, Bondi Aki.


Jak oglądać Nowa Zelandia vs Irlandia spoza swojego kraju?

Jeśli jesteś za granicą, ale nadal chcesz oglądać lokalne relacje z rugby, takie jak Nowa Zelandia przeciwko Irlandii, możesz to zrobić za pomocą VPN — wirtualnej sieci prywatnej.

READ  Europejskie kluby rzuciły się na duet All Whites Liberato Cacas i Joe Bell

Nasi przyjaciele w radar techniczny Setki przetestowanych i polecanych VPN ExpressVPNJest łatwy w użyciu, ma silne funkcje bezpieczeństwa i umożliwia jednoczesne oglądanie na wielu urządzeniach, w tym telewizorach, smartfonach, iPadach, tabletach, komputerach PC i Mac.

Plus, ExpressVPN Pochodzi z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Możesz wypróbować go bezpłatnie przez miesiąc lub zarejestrować się w planie rocznym i otrzymać trzy miesiące za darmo.


Nowa Zelandia i Irlandia na żywo: jak oglądać z Wielkiej Brytanii i Irlandii

Wszystkie mecze Tour Ireland będą pokazywane na żywo Sky Sports Odlatuje o 8.05 czasu brytyjskiego i irlandzkiego.

Drugi mecz Nowej Zelandii z Irlandią będzie transmitowany w sobotę 9 lipca na kanałach Sky Sports Main Event i Action, transmisja rozpocznie się o 7.30.

Jeśli nie masz pliku Umowa Sky SportsNie martw się, ponieważ możesz przesyłać strumieniowo wszystkie 11 kanałów Sky Sports z rozszerzeniem TERAZ TV Karnet.

Jeśli chcesz tylko obejrzeć ten mecz, codzienne członkostwo kosztuje 11,99 GBP. Lub jest obecnie specjalna oferta na miesięczne członkostwo w wysokości 25 GBP (zwykle 33,99 GBP), umożliwiająca oglądanie testów w Irlandii tego lata, a także w Anglii, Szkocji i Walii. Możesz anulować w dowolnym momencie.

Jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii, ale w czasie meczu przebywasz za granicą, możesz uzyskać normalną transmisję na żywo, ale będziesz potrzebować VPN — zobacz powyższe informacje.


Oglądanie transmisji na żywo z Nowej Zelandii i Irlandii: jak oglądać z Australii

Dla osób z Australii tę serię testów można transmitować na żywo na Stan Sport, a mecze rozpoczną się o 17:05 czasu AET, a drugi test będzie dostępny od godziny 16:00.

READ  NRL 2022: Fantazja NRL, analiza zespołowa, runda pierwsza

Dodanie Stan Sport do ogólnego planu Stan kosztuje 10 USD miesięcznie — dostępna jest również bezpłatna siedmiodniowa wersja próbna, więc możesz ją najpierw przetestować.


Oglądanie transmisji na żywo z Nowej Zelandii i Irlandii: jak oglądać z Nowej Zelandii

Jeśli chcesz posłuchać meczów Nowa Zelandia vs Irlandia z Kraju Długiej Białej Chmury, przejdź do Sky Sports NZ.

Drugi test rozpoczyna się o 19:05 w Nowej Zelandii, a relacja zaczyna się o 18:00 w Sky Sport NZ1.


Nowa Zelandia i Irlandia na żywo: jak oglądać z RPA

Jeśli chcesz obejrzeć serię testów Nowa Zelandia przeciwko Irlandii z RPA, Super Sport To jest miejsce, do którego należy się udać.

Drugi test rozpocznie się o 9:05 czasu SST, a relacja rozpocznie się o 8 rano na kanale SuperSport Rugby.


Transmisja na żywo z Nowej Zelandii i Irlandii: jak oglądać z USA

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, oficjalnym nadawcą meczów Summer Tour jest Flo rugbychociaż oglądanie wydarzenia byłoby późną nocą/wczesnym rankiem.

Mecze Nowej Zelandii z Irlandią rozpoczną się o 3.05 na wschodnim wybrzeżu i 12.05 na zachodnim wybrzeżu i będą transmitowane na platformie FloRugby.

Kosztując 29,99 USD za miesięczną subskrypcję lub 150 USD za roczną subskrypcję, oba pakiety zapewniają dostęp do całej sieci FloSports.


Polecamy usługi VPN w kontekście legalnych zastosowań rozrywkowych. Na przykład:

  1. Dostęp do usługi z innego kraju (z zastrzeżeniem warunków tej usługi)
  2. Chroń swoje bezpieczeństwo w Internecie i zwiększ prywatność w Internecie, gdy jesteś za granicą

Nie popieramy ani nie tolerujemy nielegalnego lub szkodliwego korzystania z usług VPN. Płatne treści pirackie nie są wspierane ani zatwierdzane przez Future Publishing.

Pobierz cyfrową edycję Rugby World bezpośrednio na swój tablet lub zasubskrybuj wersję drukowaną, aby otrzymać magazyn pod Twoje drzwi.

Śledź świat rugby na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

READ  Biali nie mogą się doczekać sprzedaży swojego pierwszego meczu u siebie od 2017 roku, przeciwko Australii na Eden Park