Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak korzystać z routingu z wieloma przystankami w iOS 16 z Apple Maps

Kiedy planuję podróż, zwłaszcza podróż, która zajmie więcej niż jeden dzień, zawsze planuję więcej niż jeden postój. Nie tylko przerwy na toaletę i posiłki, ale ekscytujące atrakcje, parki, rezerwaty przyrody i przyjaciele, którzy mogą mieszkać po drodze – lubię je wszystkie uwzględniać.

Do niedawna, gdybym korzystał z iPhone’a, pomijałbym Apple Maps na rzecz Map Google na iOS, które już tam były. Możliwość tworzenia map z wieloma przystankami od 2016 roku. wreszcieJednak w iOS 16 Apple Maps pozwala zaplanować trasę z wieloma przystankami. Jest łatwy w użyciu.

Po prostu kliknij Dodaj stację, dodaj kolejne miejsce docelowe, a następnie przenieś je w dowolne miejsce.

  • otworzyć Mapy Apple
  • Wprowadź punkt początkowy i końcowy. Mapy obliczą Twoją trasę (lub trasy, jeśli istnieją alternatywy).
  • We wskazówkach tekstowych dotknij Dodaj stację I dodaj miejsce, adres lub kontakt, który chcesz odwiedzić.
  • Nowa stacja zostanie automatycznie dodana na dole listy. Jeśli chcesz, aby był to przystanek po drodze, dotknij i przytrzymaj trzy linie po prawej stronie nazwy miejsca, a następnie przenieś je w wybrane miejsce na liście miejsc docelowych.
  • Jeśli zdecydujesz, że chcesz usunąć stację, przeciągnij ją w lewo.

Za każdym razem, gdy dokonasz zmiany, twoja mapa zostanie przerysowana, a nowa stacja pojawi się we właściwym miejscu (lub zniknie, jeśli ją usuniesz). Mapa pokaże również przybliżone czasy podróży między każdym przystankiem.

miłej podróży!

READ  Główny powód, dla którego Google wybrał czujnik 50MP dla Pixela 6