Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ITV przeprasza po tym, jak reporter zagroził, że „uderzy” mężczyznę | Kanał ITV

ITV przeprosił po tym, jak jeden z jej reporterów został sfilmowany, przeklinając i grożąc, że „pobije” członka widowni, który zdenerwował go podczas transmisji na żywo.

Callum Watkinson, reporter ITV Central, włamał się do kazania podczas kręcenia obok Centennial Square, Birmingham, po tym, jak mężczyzna najwyraźniej zakłócił transmisję na żywo, wchodząc w tył ujęcia.

ITV powiedział, że sprawa była rozpatrywana wewnętrznie i przeprosiła za wszelkie wykroczenia.

Podczas 53-sekundowego klipu, który był szeroko udostępniany na Twitterze, można usłyszeć Watkinsona mówiącego: „Jeśli znowu staniesz za mną, uderzę cię, rozumiesz mnie?” I zapytał, czy ma pracę.

Mężczyzna zapytał: „Po prostu próbuję wykonać pracę. Czy dostałem pracę?” Dodał: „Gdzie pracujesz? Foot Locker czy McDonald’s?”

Następnie powiedział: „Jak ci żal, że próbowałeś zepsuć moją pracę? A co powiesz na to? Czy wiesz, jak trudno jest transmitować na żywo do pół miliona ludzi?”.

Watkinson odniósł się do procedury wskazującej, że mężczyzna zakłócił strzelaninę, przechodząc w tył strzału i próbując zwrócić na siebie uwagę.

„Czy wiesz, jak trudno jest się skupić? Naprawdę trudno jest, gdy ktoś w tle nie mówi „Och, chcę być w telewizji” – powiedział Watkinson, gdy operator kamery stał obok.

Po krytyce zachowania Watkinsona, rzecznik ITV powiedział: „ITV rozmawiał z reporterem, a sprawa jest rozpatrywana wewnętrznie. Przepraszamy za wszelkie wykroczenia spowodowane komentarzami i nie będziemy teraz komentować dalej”.

READ  Dhanush Jagame Thandiram również wyda w hindi, aktor 365 dni dla Michele Morrone, aby zadebiutować w Bollywood i więcej