Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Intymne tradycje świąteczne dla A&E Book | Sztuka i Rozrywka

Jeśli chodzi o święta Bożego Narodzenia, istnieje wiele tradycji do przeżycia. Od tworzenia zabawnych i pysznych rzeczy po noszenie świątecznej piżamy i oglądanie świątecznych klasyków, te tradycje są sposobem dla wielu z nas, aby wczuć się w świąteczny nastrój. Annie Lemon, Demetros Nobles, Jarrod Purim, Natalie Tugtman i Halle Wolfe to pisarze sztuki i rozrywki ze wspaniałymi i intymnymi tradycjami bożonarodzeniowymi.

Tradycje bożonarodzeniowe są różne dla każdej osoby, szczególnie skąd pochodzi tradycja. Z biegiem lat Annie Lemon (na zdjęciu w prawym dolnym rogu) podchwyciła słodką tradycję, którą robi ze swoją rodziną w każde Boże Narodzenie. Łączy w sobie kulturę i pyszną ucztę.

„Rodzina moich rodziców jest całkowicie norweska, więc jestem w 50% Norwegiem; z tym robimy norweskie tradycje. Za każdym razem, gdy odwiedzamy rodzinę mojego ojca, robimy taki rodzaj ciasta zwany lefsa. Lefsa to w zasadzie to cienki rodzaj ziemniaków i tortilli. Jest to proces, który zajmuje cztery dni. Pierwszego dnia miażdżysz ziemniaki i robisz wszystkie tłuczone ziemniaki i wszystko. Następnie drugiego dnia schładzasz je w lodówce. ubij to w cienką tortillę – powiedział Lemon. – Czwartego dnia ugotuj to. Jest ta patelnia [similar to what you cook pancakes on], ale ma kształt koła. Kładziesz na nim tortille, a następnie tym bardzo długim drewnianym patyczkiem odwracasz ziemniaki. Kiedy skończysz gotować, możesz dodać do niego masło i brązowy cukier i zwinąć.

Jarrod Purim i jego matka również mają tradycję, na którą wpływ ma ich kultura. Robienie pysznych polskich ciasteczek to ich sposób na powitanie święta w swoim życiu i nie tylko.

„Tak naprawdę nie robię nic wielkiego, jest to mało widoczne” – powiedział Purim. „To moja mama i ja tylko przez ostatnie kilka lat. Robimy razem kolachy i to jest wypolerowane ciasteczko; to mój ulubiony deser. Zawsze puszczamy świąteczne filmy i robimy kolachy i jest to miły, słodki czas. Większość z nich jemy ale daj kilka; w ciągu ostatnich kilku lat babcia mojego przyjaciela robi dużo ciastek i tego typu rzeczy. Zrobimy trochę wymiany ciasteczek.”

READ  Próba praw autorskich Eda Sheerana: autor piosenek stworzył „skoordynowany plan” | Ed Sheeran

Istnieje kilka świątecznych tradycji, które tworzymy z przyjaciółmi i innymi VIP-ami. Natalie Togtman (na zdjęciu po lewej) zapoczątkowała jasną tradycję, która odbywa się co roku z jej przyjaciółmi.

„Coś, co zrobiłem z moimi przyjaciółmi lub chłopakiem, odkąd skończyłem 16 lat, było zobaczyć światła w zoo Lincoln Park. Pierwszy raz byłem tam [Lincoln Park Zoo] To było z moją kuzynką i jej przyjaciółką i od tego czasu co roku jeżdżę” – powiedział Togtman. „To zawsze była fajna tradycja. Jest w mieście, co jest oczywiście miłe, więc idziemy i to robimy.

Rodzinna tradycja Halle i Wolffa (na zdjęciu w prawym górnym rogu) zawsze była wielkim hitem. Bez względu na to, ile ciastek zrobi ona, jej mama i babcia, zawsze się kończą. Jej brat i ojciec wciąż zastanawiają się, jak to zrobić.

„Moją ulubioną tradycją świąteczną jest robienie ciastek spritz z moją rodziną. Zwykle robię je z mamą, a czasami moja babcia przychodzi i robi to. Robimy to w staromodny sposób, używając starej prasy i zwykle robimy zielone święta drzew” – powiedział Wilk. Wytnij choinkę, ufarbuj ciasto na zielono, a potem poświęć czas na dekorowanie. Czasami mój brat lub tata przychodził i posypywał je posypką lub próbował je zamrozić. Nie zawsze idzie dobrze, ale próbują”.

Demetros Nobles odnajduje swojego świątecznego ducha dzięki umiejętności stworzenia choinki, która zawsze wywoła uśmiech na twarzy jego rodziny.

„Moja rodzina nigdy nie miała wielkiego dnia pod względem tradycji, ale gdybyśmy mieli taki, zdecydowanie najbardziej popularne byłoby udekorowanie choinki” – powiedział Nobles. „Czasami dostajemy sztuczne drzewko, czasem prawdziwe. Zawsze będę podekscytowany, kiedy dostaniemy prawdziwe, bo to jest fajniejsze. Mam własne pomysły, jak je udekorować. Mam tylko sam ją ozdabiam w ostatnich latach. Ścinam drzewko, ustawiam je i ozdabiam.” Ja; mam z tym dużo zabawy. Dekorowanie choinki musi być jedną z moich ulubionych rzeczy, ponieważ wkłada w to dużo kreatywności i jest to coś, co wywołuje uśmiech na twarzy mojej rodziny”.

READ  James Caan: Lunche, Fallout i buty do golfa z hollywoodzką legendą | James Can

Tradycje bożonarodzeniowe wprowadzają nas w stan szczęścia i spokoju. Przebywanie z rodziną i wspólne świętowanie to to, co naprawdę wprowadza świąteczny nastrój. Niezależnie od tego, czy ta tradycja pochodzi z tła kulturowego, czy ze sklepu, tworzy poczucie wspólnoty i radości. Pisarze zajmujący się sztuką i rozrywką są chętni do ponownego rozpoczęcia tradycji i stworzenia niesamowitych wspomnień. Być może, gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, te tradycje pomogą wprowadzić Cię w świąteczny nastrój.

Życzę wszystkim wesołych świąt i wesołych świąt.