Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Inteligentne wyświetlacze Meta Portal otrzymują wsparcie Duet Display i nową aplikację towarzyszącą dla komputerów Mac

Ponieważ świat korporacyjny obejmuje przyszłość pracy w domu, Meta podwoiła się w przekształcaniu swojej linii inteligentnych wyświetlaczy w najlepsze urządzenia do wideorozmów. W tym tygodniu firma ogłosiła 349 USD Portal Plus (2. generacja) A 199 USD Idź . Brama Może teraz wykonywać dodatkową pracę jako drugi wyświetlacz do komputera Mac lub PC dzięki Nowe wsparcie dla Duet Display.

Meta również udostępnia plik Aplikacja towarzysząca Meta Portal dla komputerów Mac, dzięki czemu możesz udostępniać ekran komputera podczas połączenia wideo i łatwo uzyskać dostęp do elementów sterujących, aby podnieść rękę, wyciszyć i dostosować głośność.

10-calowy Portal Go i 15-calowy Portal Plus to najnowsze – i być może ostatnie – dodatki do firmy w kierunku inteligentnych wyświetlaczy konsumenckich. martwi mają Podobno zdecydował, że nie zaoferuje konsumentom więcej Skupiła się na wykorzystaniu portali w świecie biznesu, co w obecnym krajobrazie przekłada się również na wspieranie pracy w domu.

Duet Display to aplikacja innej firmy, która konwertuje plik Tablet z Androidem lub iPad na drugim wyświetlaczu na PC lub Mac To bardziej skromna alternatywa dla dodania dodatkowego ekranu do biurka. Teraz będzie współpracować z Meta Portal Go i Portal Plus, umożliwiając przeciąganie otwartych okien do portalu i wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Nowa aplikacja macOS Meta Portal Companion łączy portal z komputerem Mac, wyświetla sterowanie połączeniami wideo na komputerze, a także inteligentny wyświetlacz i ułatwia udostępnianie ekranu komputera podczas rozmowy.

Nowa obsługa aplikacji zamienia portal w drugi ekran.
Zdjęcie: martwy

Zarówno Go, jak i Plus są nadal dostępne w sprzedaży (obecnie są 50 USD zniżki na Amazon), a Meta powiedział, że będzie nadal go wspierać. Przetestowałem Go, który jest mniejszy i bardziej przenośny dzięki wbudowanej baterii i Uważam, że jest to doskonałe narzędzie do rozmów wideo – Jeśli inteligentny ekran jest przyciemniony. Ta dodatkowa funkcja może sprawić, że będzie to drugi lub trzeci (albo czwarty) monitor w twoim domowym biurze, zwłaszcza jeśli wykonujesz dużo połączeń wideo.

Oba portale współpracują z prawie każdą dostępną platformą do rozmów wideo — Zoom, Cisco Webex, BlueJeans, GoTo Meeting, Workplace, Microsoft Teams — i oczywiście z połączeniem Facebook Messenger. Synchronizuje się również z kalendarzami Outlooka lub Google, zapewniając szybki dostęp do spotkań i obsługę Bluetooth w celu dodania klawiatury i zestawu słuchawkowego.

Duet Display jest teraz dostępny w Meta App Store dla Portal Plus and Go w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Hiszpanii i Włoszech (i tylko dla Plusa w Australii i Nowej Zelandii). Musisz również pobrać aplikację na komputer, który chcesz połączyć z portalem, odwiedzając duetdisplay.com. Aplikację Meta Portal Companion można pobrać bezpłatnie pod adresem portal.facebook.com/companion Tylko dla USA i Wielkiej Brytanii.

READ  Laptop z modułową ramą zyskuje rynek dla wszystkich tych jednostek