Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Instagram potwierdza, że ​​testuje funkcję repost

Na Instagramie może pojawić się nowa funkcja, która umożliwia użytkownikom ponowne publikowanie postów lub rolek innych osób. Został zauważony przez analityka mediów społecznościowych Matta Navarrę, który opublikował zrzut ekranu na Twitterze. Wyświetl zakładkę profilu mew o nazwie Repost. Instagram potwierdził później, że testował tę funkcję w oświadczeniu, aby Weź Crunch.

Zastanawiamy się nad możliwością ponownego udostępniania postów w kanale — podobnie jak w przypadku udostępniania w sklepach — aby ludzie mogli dzielić się tym, co im się podoba, a tym samym przypisywać oryginalnym twórcom ich pracę.[…] Planujemy to wkrótce przetestować z kilkoma osobami.

Obecnie najpopularniejszym sposobem na ponowne publikowanie lub udostępnianie postów jest dodawanie ich do historii, która wygasa w ciągu 24 godzin. Ta nowa funkcja „Odśwież” będzie działać, wysyłając szpulę lub ponownie opublikowany post do głównych kanałów obserwujących użytkownika zamiast historii. Twitter i TikTok mają podobną funkcję.

Opublikowane zrzuty ekranu pokazują, że funkcja odświeżenia polega na „polecaniu posta, który mogą spodobać się Twoim znajomym, zamieszczając go w kanale lub historii”. Funkcja ponownego opublikowania będzie dostępna w menu postu lub rolki, a obserwujący będą mogli odpowiedzieć na ponownie opublikowaną treść, wysyłając wiadomość o ponownym opublikowaniu plakatu. Tymczasem w profilu użytkownika pojawi się zakładka Repost, którą mogą zobaczyć obserwujący. Użytkownicy mogą również mieć możliwość dodawania pomysłów do repostu przed jego udostępnieniem.

Ostatnio Instagram zrobił duży krok dzięki rolkom i treściom wideo, a krótko wcześniej promował funkcję sklepu – umieszczając oryginalną wizję aplikacji społecznościowej na miejsce do udostępniania zdjęć na backburner, starając się konkurować z ogromną popularnością krótka platforma wideo TikTok.

źródło

READ  Apple twierdzi, że zmniejszy produkcję iPhone'a SE o 20% na Ukrainie, obawy o inflację Nowości