Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Instagram nie działa: aplikacja przestała działać podczas ostatniej poważnej awarii

Instagram nie działa: aplikacja przestała działać podczas ostatniej poważnej awarii

Instagram przestał działać poprawnie, a wielu osobom mówiono, że ich konta są zablokowane.

Użytkownicy nie mogli połączyć się z Internetem Zamiast tego zobaczyli komunikat informujący, że ich konto zostało zawieszone. Ale wydaje się, że problem jest natury technicznej, a nie masowego zablokowania konta.

:: Śledź najnowsze wiadomości z tej historii na naszym blogu na żywo tutaj.

Jednak brak jasności spowodował, że użytkownicy byli zdezorientowani, ponieważ aplikacja sugerowała, że ​​naruszyli jej zasady – lub wytyczne dla społeczności, jak odnosi się do nich – i nie będą mogli już z niej korzystać.

Instagram powiedział w tweecie, że jest świadomy problemów, ale nie skomentował, czy zawieszenia były spowodowane błędem i czy zostaną przywrócone po naprawieniu problemu. Nie podał też żadnych wskazówek, kiedy problem może zostać rozwiązany.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie” – napisał jego oficjalne konto. „Rozpatrujemy sprawę i przepraszamy za niedogodności.”

To tylko najnowszy z szeregu ważnych problemów technicznych. Na przykład Fellow Meta WhatsApp napotkał w zeszłym tygodniu poważne problemy techniczne.

Inni, którzy nadal mieli dostęp do swoich kont, odkryli, że ich liczba obserwujących dramatycznie spadła, prawdopodobnie w wyniku zawieszenia wielu kont.

READ  Firma naftowa kierowana przez darczyńcę torysów badana w sprawie rzekomego przekupstwa w dziewięciu krajach | Petrofac