Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

InSite, 7R sprzedaje REICO centrum badawczo-rozwojowe BWI w Polsce | Aktualności

Fundusz zarządzany przez REICO Investiční Společnost České Spořitelny (REICO IS ČS) nabył centrum badawczo-rozwojowe w Polsce od joint venture pomiędzy Bewteen 7R i amerykańskim inwestorem InSite Real Estate.

Polski deweloper 7R poinformował, że spółka joint venture sprzedała REICO ČS Long Lease centrum badawczo-rozwojowe Grupy BWI w Balicach za 27,3 mln euro.

Obiekt, wybudowany przez 7R w 2020 roku i wydzierżawiony producentowi części samochodowych BWI, obejmuje 11 000 metrów kwadratowych powierzchni laboratoryjnej i biurowej.

Tomáš Jandík, prezes REICO IS ČS, powiedział, że nabyte aktywa znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji w województwie małopolskim, w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskiego lotniska, około kilometra od autostrady A4, która łączy kraj z Niemcami na zachód i Ukraina na wschodzie.

„Pozycja Grupy BWI to nie tylko samowystarczalność energetyczna” – powiedział Thomas Kostrzywa, Senior Investment Director w 7R. Budynek posiada również własną studnię i sprawnie zarządza wodą w całym budynku.”

Łukasz Jachna, dyrektor ds. rynków kapitałowych i członek zarządu 7R, powiedział, że 7R kompleksowo zagospodarowało nieruchomość z odpowiednią strategią budowlaną – od nabycia gruntu po spełnienie wszystkich wymagań operacyjnych, technicznych, środowiskowych i pracowniczych najemcy.

Jachna poinformowała, że ​​7R sprzedało w 2021 r. 17 projektów o wartości około 400 mln euro.

Aby przeczytać najnowsze wydanie najnowszego Kliknij tutaj, aby zobaczyć prawdziwe aktywa IPE.

READ  Kolejne osiągnięcie na torze olimpijskim, białoruski sprinter jedzie do Polski