Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Innovaderm wzmacnia swoją obecność w Europie dzięki dwóm nowo utworzonym centrom operacyjnym (Hiszpania i Polska)

Treść artykułu

Silny wzrost organiczny prowadzi do znacznego wzrostu liczby badań klinicznych w Unii Europejskiej

Montreal – Innovaderm ogłosił dzisiaj, że jego strategiczna inicjatywa ekspansji w Europie osiągnęła znaczący etap wraz z uruchomieniem dwóch głównych centrów operacyjnych w Polsce i Hiszpanii.

Firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne mogą formalnie współpracować z zespołem ekspertów CRO w Europie w celu prowadzenia badań klinicznych dotyczących łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry i innych wskazań chorób skóry. Obejmuje to przestrzeganie ścisłych wymogów prawnych, rekrutację pacjentów, wybór miejsca, monitorowanie kliniczne i pisanie protokołów.

Treść artykułu

„Do tej pory pomyślnie zakończyliśmy ponad 500 badań klinicznych w 2900 lokalizacjach”, mówi Dave Selkirk, dyrektor operacyjny Innovaderm. „Posiadanie centrum operacyjnego w Europie pozwoli nam iść naprzód i przyspieszyć rozwój obiecujących terapii, które mają potencjał, aby zmienić życie. Patrząc w przyszłość, naszym celem jest dalsze wspieranie innowacji w badaniach i rosnącej liczby pacjentów z dermatologią na całym świecie.”

„To ekscytujące czasy dla Innovaderm” – dodaje Anne-Marie Gulen, dyrektor ds. biznesu. „Nasz wysoko wykwalifikowany personel to dermatolodzy i rozumieją niuanse wymagań regionalnych i europejskich. Dzięki sieci placówek, wiedzy klinicznej i ugruntowanym relacjom z KOL, zespół Innovaderm w Europie jest gotowy pomóc klientom w opracowaniu następnej generacji zabiegów dermatologicznych”.

Innovaderm to jedna z największych niezależnych CRO oferujących pełen zakres usług w dziedzinie dermatologii, z możliwością prowadzenia wczesnych i późnych badań klinicznych w ponad 30 wskazaniach. Po więcej informacji odwiedź stronie internetowej.

Innovaderm Research Inc.

Innovaderm Research Inc. to globalna organizacja CRO oferująca pełen zakres usług, specjalizująca się w dermatologii klinicznej. Założona w 2000 roku, współpracuje z firmami biotechnologicznymi i farmaceutycznymi w zakresie wspólnego zarządzania wczesnymi i późnymi badaniami klinicznymi. Jej misją jest prowadzenie innowacyjnych inicjatyw badawczych i oferowanie nowych terapii pacjentom ze schorzeniami dermatologicznymi.

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220728005090/ar/

READ  Lider chce, żeby Polska była w UE, ale suwerenna

Logo

Łączność

Kathy Giangaspero
Specjalista ds. Komunikacji
Innovaderm Research Inc.
[email protected]

# dystrybucja