Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ING Groep N: w Polsce uhonorowany tytułem „Przedsiębiorstwo Roku”

Jeśli chodzi o nagrody bankowe, najbardziej znane są te, które opierają się na opiniach klientów lub klientów.

Tak jest z pewnością w przypadku ogólnopolskiego rankingu „Przedsiębiorstwo Roku”, opracowanego przez mojebankowanie.pl, który docenia podejście polskiego sektora finansowego do obsługi klienta.

Nagrody zostały zebrane w ciągu ostatnich sześciu lat i opierają się na interakcjach z tajemniczymi klientami. Są uważane za najważniejsze i najbardziej wiarygodne oceny doświadczeń klientów dla banków.

W wyniku tych interakcji ING w Polsce nosi nazwę Fundacja roku Pierwsze miejsce w czterech kategoriach: „Najlepszy Bank w Polsce”oraz „Najlepsza aplikacja mobilna”, „Najlepsza usługa bankowości internetowej” i „Najlepsza usługa hipoteczna”.

Duma

To wyróżnienie skłoniło prezesa ING Polska Brunona Bartkevicha do wyrażenia, jak bardzo jest dumny z tego wyróżnienia.

„Nieustannie koncentrujemy się na potrzebach klientów i klientów, dostarczamy innowacyjne produkty i usługi oraz dążymy do zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

„Takie wyróżnienie jest ogromnym uznaniem za ciężką pracę i zaangażowanie naszego zespołu” – powiedział.

Oprócz pierwszego miejsca w pięciu obszarach, ING w Polsce poprawiło swoją pozycję w kilku innych kategoriach, w tym w najlepszej obsłudze w placówce, najlepszej obsłudze kanału bezpośredniego i najlepszym procesie zdalnego otwierania rachunków.

W ubiegłym roku ING Bank w Polsce został uznany przez gazetę finansową „Najlepszym Bankiem” Dzinique Gazzetta Browna oraz PricewaterhouseCoopers, zajęła pierwsze miejsce w polskim rankingu „Gwiazdy Bankowości 2021”. To już szósty rok z rzędu, w którym ING zdobyło tę nagrodę.

Powiązane historie

Nie wyrażam opinii

ING Groep NV Udostępnij tę treść na 13 kwietnia 2022 Ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. Dystrybuowane przez publicznynieedytowane i niezmodyfikowane, datowane 13 kwietnia 2022 08:44:03 UTC.