Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iJustine oferuje rzadką wycieczkę po studiu Apple Fitness + z Guyem Blahnikiem i wywiadami z trenerami [Video]

iJustine oferuje rzadką wycieczkę po studiu Apple Fitness + z Guyem Blahnikiem i wywiadami z trenerami [Video]

Apple Fitness+ uruchomiono w grudniu 2020 r. Od tego czasu firma rozszerzyła usługę na kolejne kraje, dodała nowe ćwiczenia i kontynuowała Dodaj wartość do tej usługi fitness. Teraz, na rzadkiej trasie, youtube iJustine koncertuje w studiu Apple Fitness + wraz z wywiadem z dyrektorem generalnym Apple Jayem Blahnikiem.

Apple ma jedno duże studio Fitness+ w Los Angeles, w którym 27 trenerów nagrywa lekcje w pomieszczeniu z 13 automatycznymi kamerami. YouTuber wyjaśnia, że ​​mając za kulisami ogromny zespół, trenerzy mogą być prawie sami w studiu nagrywając swoje treningi.

Justyna Był także w stanie udzielić wywiadów niektórym trenerom i wiceprezesowi Jayowi Blahnikowi w Apple Fitness+. Mówi o zaangażowaniu w pomaganie ludziom w zachowaniu aktywności:

Świetnie się bawiliśmy tworząc i nadal będziemy naciskać. Jesteśmy naprawdę zaangażowani w ideę, aby spróbować powitać jak najwięcej osób, bez względu na to, gdzie są na swojej podróży fitness, więc wciąż przyjeżdżają.

W innej historii autorstwa brytyjski GQMagazynowi udało się również odwiedzić studio Apple Fitness+, gdzie podzielili się ciekawymi anegdotami w wywiadzie z dyrektorem operacyjnym firmy Jeffem Williamsem, który pochwalił usługę i powiedział, jak działała podczas pandemii:

„Ludzie wracają z domu do pracy i na siłownię, ale stworzyliśmy Fitness+ na długo przed tym, zanim pojawił się pomysł pandemii” – mówi Williams. „Jedną z rzeczy, które najbardziej nas ekscytują, jest to, że możemy spotkać użytkownika w dowolnym miejscu i czasie – i postrzegamy to jako szansę, a nie wyzwanie”.

Williams uważa również, że Apple ma moralny obowiązek pomagania ludziom w większej proaktywności, mówi:

Nie tylko mamy okazję, ale możemy również mieć moralny obowiązek pomagania ludziom w zwiększeniu aktywności i pomagania w ich zdrowiu.

Możesz obejrzeć pełny film iJustine poniżej:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Częściowe widzenie Galaxy Watch 5 sugeruje lepszą żywotność baterii