Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Igrzyska Wspólnoty Narodów 2022: Triathlonista Kiwi Ainsley Thorpe wycofuje się z wyścigu singli z powodu Covid-19

Sporty

Ainsley Thorpe została zmuszona do wycofania się z indywidualnego triathlonu kobiet z powodu Covid-19. zdjęcie/fotosport

Triathlonistka kiwi, Ainsley Thorpe, została zmuszona do wycofania się z triathlonu kobiet na Birmingham Commonwealth Games z powodów medycznych, z powodu zakażenia wirusem Covid-19.

Obecnie w Hiszpanii ze swoim trenerem, gdy drużyna osiadła na obozie treningowym przed meczami, Thorpe ma łagodne objawy i otrzymuje wsparcie zdrowotne.

Thorpe nadal kwalifikuje się do udziału w sztafecie mieszanej, która odbędzie się w Birmingham 31 lipca, w oczekiwaniu na ocenę przez lekarzy zespołu Nowej Zelandii i RACEG (Clinical Experts Analysis of Outcomes Group).

Nowa Zelandia będzie nadal reprezentowana w triathlonie indywidualnym kobiet 29 lipca przez kobiety Nicole van der Kay i Andrea Hansen.

Podczas gdy Thorpe został wyrzucony z powodów zdrowotnych, Black Sticks Men musieli dokonać pewnych zmian z powodu kontuzji treningowych.

Joe Morrison doznał kontuzji uda podczas treningu, a Simon Urston złamał rękę. Para zostanie zastąpiona odpowiednio przez Jordana Cohena i Brada Reeda.

Ruchy to najnowsze zmiany w zespole Kiwi. Po tym, jak Allie Wollaston złamała nadgarstek podczas Tour de France na początku tego tygodnia, kobiecy zespół pościgowy na dystansie 4000 m Kiwi walczył o umieszczenie czterech potrzebnych kobiet na linii startu.

Ellesse Andrews awansowała, by zastąpić Wollastona, dodając do swojego i tak już napiętego harmonogramu, że będzie również startować w sprintach singlowych, jeździe na czas i keirin.

Gry trwają 11 dni od 29 lipca do 9 sierpnia.

READ  Wiki Deep Dives: Masakra w Lesie Katyńskim