Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Humankind” otrzyma pewne zmiany przed kolejnym wydaniem

Ludzkość Deweloper studia pojemności Wprowadza pewne zmiany w grze od ostatniej zamkniętej bety i przed wydaniem tytułów.

Pomimo ukazania się już za dwa tygodnie 17 sierpnia, Amplitude zajęła para Aby szczegółowo opisać niektóre z nadchodzących zmian i opóźnień w grze 4X (podgatunek gry strategicznej oznacza Explore, Expand, Exploit, Exterminate).

Przede wszystkim wersja na Maca Ludzkość został przełożony. Opóźnienie nie wpłynie na plik komputer wydanie, ale zespół stwierdził, że wersja na Maca zostanie wydana około miesiąc później, ponieważ nadal istnieją „pewne problemy z niektórymi konfiguracjami, a także z trybem wieloosobowym”.

Niezależnie od tego, post mówi, że zespół pracował nad równoważeniem i tempem ze względu na opinie o zamkniętej becie i że wprowadzono pewne ulepszenia. Obejmuje to zrównoważenie różnych kultur, dodatkowe jednostki bojowe oraz zrównoważenie kosztów badań i progów Gwiazd Wieku.

Nadchodzi również nowy system o nazwie „zanieczyszczenie” Ludzkość, który rozpocznie się pod koniec piątej ery. Wprowadzono również pewne ulepszenia w sztucznej inteligencji i jakości życia, które obejmują skale poziomów trudności.

Wreszcie, poprawiono dyplomację przedpremierową, wprowadzając większą głębię, nowe traktaty i ulepszony interfejs użytkownika.

Amplituda również niedawno ogłosiła, że Oprogramowanie antypirackie Denuvo zostało usunięte z gryWynika to głównie z jego negatywnego wpływu na wydajność.

W fazie rozwoju od czterech lat, Ludzkość Mówi się, że jest to 25-letnie marzenie dyrektora handlowego Amplitude Studio i szefa studia Romaina de Wauberta de Denlisa. Gra ukaże się 17 sierpnia 2021 roku.

w innych wiadomościach, Gra hakerska sci-fi Przetłumacz ponownie Ma świetny nowy zwiastun. Tytuł niezależny to gra Metroidvania połączona z „intensywną walką, ciasną platformówką 3D i… [and] Super potężne umiejętności.

READ  Namaluj swoje zdjęcia Polaroid ramkami i naklejkami Splatoon 3 w nowej aktualizacji aplikacji Instax Mini Link