Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Huawei P50 Pro: flagowy telefon o dużej mocy

Nowy P50 Pro Huawei ma kilka świetnych funkcji – nic dziwnego, że P30 Pro był jednym z najlepszych telefonów swojej generacji, aparat P40 Pro jest nadal doskonały, a Huawei włożył wiele wysiłku, aby zapewnić temu smartfonowi lepszą wydajność niż każdy z poprzednich modeli, jak również Obecny trend, na pewno dopracowali się tego, co myśleli i zobaczymy szczegółowo.

Projekt

P50 Pro jest odporny na kurz i wodę, nie jest ani za ciężki, ani za lekki, waży 195 gramów.

Dostępny w kolorze Cocoa Gold i Golden Black z lustrzanym wykończeniem, P50 Pro lubi odciski palców, więc łatwo się brudzi, mimo że ślizga się na etui, z którym jest dostarczany, i możesz go chronić przed rozmazywaniem.

Otoczenie aparatu dobrze radzi sobie z dokuczaniem nowym urządzeniom do przetwarzania obrazu Huawei. Stopniowy górny pierścień sekcji aparatu składa się z dwóch ułożonych w stos kół, które tworzą ósmy kształt, mieszczących szeroki, monofoniczny i ultraszeroki aparat, a dolny pierścień wprowadza nowy teleobiektyw 64 MP o ogniskowej 92 mm (3,3x zoom optyczny), a także lampę błyskową.

Na uwagę zasługuje również IR Blaster na górze, dzięki czemu telefon może służyć jako pilot zdalnego sterowania do systemu TV/AV i nie ma gniazda słuchawkowego, tylko pojedynczy port USB-C do ładowania i przesyłania danych.

Ekran

Dzisiejszy ekran główny potrzebuje OLED, aby uzyskać głęboką, nieaktywną, atramentową czerń i mocne kolory. Wymaga częstotliwości odświeżania 120 Hz do płynnego przewijania i konkurencyjnej częstotliwości próbkowania dotykowego do responsywnej gry.

Przydaje się również, jeśli ekran jest 10-bitowy – oznacza to, że wyświetla ponad miliard kolorów, dzięki czemu gradacja kolorów jest również gładsza i ostrzejsza. Gdy wszystkie te pola są zaznaczone, wyświetlacz huawei p50 pro to prawdziwa przyjemność.

Ostateczne granice statusu ekranu głównego to oprogramowanie, a dzięki trybowi Eye Comfort i kontroli balansu bieli ekranu P50 Pro nie upuszcza żadnych piłek. Dzięki współczynnikowi proporcji 20:9 i dużemu rozmiarowi 6,6 cala doskonale nadaje się również do oglądania filmów, nie będąc kieszonkowym gigantem.

READ  Polska wybiera Westinghouse na budowę swojej pierwszej elektrowni jądrowej - POLITICO

Jeśli chodzi o skaner linii papilarnych umieszczony pod ekranem, jest dokładny i szybki i można go podwoić z rozpoznawaniem twarzy w celu szybkiego odblokowania.

Aparat: Huawei nadal go ma

P50 Pro wprowadza nową konfigurację aparatu, z głównym aparatem 50 MP z przodu, monochromatycznym czujnikiem 40 MP obok (co odpowiada szerokiej przysłonie f/1,6), ultraszerokokątnym aparatem 13 MP i teleobiektywem 64 MP, który oferuje ok. 3,3x zoom .

Ultraszerokokątny aparat Huawei może służyć jako aparat makro do zdjęć super teleobiektywem, a jednocześnie rejestrować całe sceny dzięki dużej ogniskowej 13 mm. Świetnie sprawdza się w dobrze oświetlonym otoczeniu, pomimo wpadania w ciemność, nawet przy włączonym trybie nocnym.

Huawei ładuje również telefon z dużą liczbą trybów fotografowania: Monochromatyczny, Dual-View, Snapshot, AR Lens, Story Creator i wszystkie Twoje standardy, takie jak tryb Pro i Panorama

Reguła

Naładowany rozbudowanymi specyfikacjami, uważamy, że Huawei P50 Pro jest zdecydowanie najlepszą mobilną wersją roku.