Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HP ma klon Center Stage na jednym ze swoich ekranów

Nadchodzący monitor HP Z24m 23,8″ Jest przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów i jest wyposażony w kamerę internetową, która śledzi Twój ruch, aby utrzymać Cię w kadrze podczas rozmów wideo, podobnie jak funkcja Apple Center na ekranie studia i niektóre iPady (za pośrednictwem Ars Technica). Przechylana 5-megapikselowa kamera internetowa Z24m znajduje się w górnej części ekranu, co jak Ars Technica Wskazuje, że jego uwaga powinna być skupiona na tobie, nawet jeśli w tle ujęcia znajdują się inne osoby.

Rzecznik HP również powiedział Ars Technica Możesz dostosować ustawienia kamery internetowej, aby szybciej Cię śledzić. I chociaż nie możesz usunąć kamery internetowej z ekranu, możesz ją popchnąć, aby ukryć ją przed wzrokiem. Z24m posiada również dwa mikrofony z redukcją szumów i dwa głośniki, które mogą wyeliminować potrzebę korzystania z zewnętrznych słuchawek i mikrofonu. Jeśli chodzi o sam ekran, Z24m ma panel IPS o rozdzielczości 2560 x 1440, dość szybką częstotliwość odświeżania 90 Hz, czas reakcji 5 ms, a także obsługę HDR.

Ekran obsługuje HP Automatyczna blokada i alarm Praca również. Ta funkcja wykorzystuje wbudowany czujnik zbliżeniowy — a nie kamerę internetową — do wykrywania, czy znajdujesz się przed ekranem. Jeśli włączysz tę funkcję, ekran powinien się automatycznie wyłączyć, gdy się od niego oddalisz, i ponownie uruchomić, gdy wrócisz.

Nie jest jasne, jak wypada porównanie funkcji śledzenia kamery internetowej HP z Centrum Apple, który wykorzystuje technologię uczenia maszynowego, aby pomóc Tobie (i wszystkim innym z Tobą w kadrze) znajdować się na środku ekranu. 27-calowy monitor studyjny jest wyposażony w iPhone’a 11 A13 Bionic chip Aby pomóc między innymi w obsłudze funkcji Center Stage kamery internetowej 12 MP. Wystąpiły jednak pewne problemy z jakością obrazu z kamery internetowej — Apple ma Aktualizacja oprogramowania push Aby rozwiązać ten problem, ale tamto Nadal nie został całkowicie naprawiony.

READ  Google przedstawia Workspace „Starter Edition”, aby uspokoić wody po luzie w G-Suite

Z24m ma zostać uruchomiony w lipcu, a informacje o cenach nie są jeszcze dostępne. HP wprowadza również w tym miesiącu Z24q za 347 USD, monitor o bardzo podobnych specyfikacjach, ale bez funkcji wideokonferencji. Jeśli to jakakolwiek wskazówka ceny Z24m, to prawdopodobnie jest ona znacznie niższa od ceny za 1599 USD i prawdopodobnie istnieje jako bardziej przystępna alternatywa.