Howland prowadzi Polskę po wielkim meczu masochistycznym |  Wiadomości, sport, praca

Howland prowadzi Polskę po wielkim meczu masochistycznym | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe/Joel Wetzel-Howland, pierwszy baseman, Anthony Masochie, huśta się na boisku podczas sobotniego zwycięstwa Tygrysów 7:1 nad Polską. Massucci wygrał 3 za 4 z podwójnymi i trzema RBI w zwycięstwie.

Polska – Howland nigdy nie była kwestią umiejętności – powiedział trener Zach Byler. To tylko kwestia mentalności i pewności siebie.

W sobotę dostał to, czego szukał, ponieważ Tygrysy wykorzystały błędy Polski w wygranym 7:1 bez konferencji. Było to trzecie zwycięstwo Hollande’a w ostatnich czterech meczach.

„Tylko ta mentalna strona” powiedział Bayler. „Mówimy to, kiedy się rozstajemy (spotkania zespołowe). Szliśmy jeden po drugim, po prostu naprawdę skupieni na byciu silnym za każdym razem.”

Z przewagą 1:0 w pierwszej połowie Tygrysy (5-6) otworzyły grę w drugiej połowie, dzięki pewnym błędom polowym (7-7).

Po tym, jak para biegaczy uderzyła w bazę w kadrze, Anthony Masucci strzelił podwójną bramkę w lukę, aby wprowadzić ich do środka, dając Howlandowi przewagę 4-0.

Massucci skończył 3 do 4 i wygrał trzy RBI. Brendan Ray również podwoił się i prowadził w parze przejazdów, a Howland zdobył osiem trafień jako zespół.

We wspomnianym okresie czterech meczów Howland zdobył nie mniej niż siedem przejazdów w każdym ze swoich zwycięstw.

„Pracowaliśmy nad naszym podejściem – tylko mentalnym podejściem” Trener Howland, Zack Bailer, powiedział. „Nigdy nie były to umiejętności naszych mężczyzn; to było tylko ich mentalne podejście podczas jedzenia i wykonywania pracy”.

Gracz Howlanda, Evan McBane, wykonał dobrą robotę, odpierając trafienia i zmniejszając obrażenia, gdy nadchodziły. Zakończył z czterema rundami akcji i czterosuwowymi przystankami i stępem, nie zdobywając jedynego polskiego biegu w czwartej rundzie.

W tym ustawieniu Bulldogs mieli biegaczy narożnych bez końcówek, ale McBane zdołał wybić się z korków, zdobywając tylko jeden przejazd.

Mason Bayus wybrał miejsce, w którym McBane przerwał, rzucił dwie rundy zamknięcia i zrezygnował z jednego ciosu, po czym Braden Gebhardt uderza w drzwi siódmym, który zawiera parę trafień.

READ  Zip Mobility sprowadza e-hulajnogi do Polski

„Mieliśmy wszystkie trzy duże boiska, a oni po prostu wyszli, wykazali się dużą dojrzałością i wykonali wiele uderzeń”. powiedział Bayler. „Mieliśmy świetne boisko od wszystkich, ale zwłaszcza od naszego drugiego zawodnika w bazie (Ryan Hooper), który zagrał naprawdę trudne gry. Był po prostu dobry występ na najwyższym poziomie.”

Polska gwiazda Michael Nitoli przeszedł na pięć biegów, z pięciu zrezygnował – tylko dwa otrzymały pięć trafień i nie chodziły. Jeden skreślił. Matt Papparudis zakończył grę, porzucając parę biegów zdobytych po trzech trafieniach i idąc w dwóch.

Chris Denny ma dwa hity dla Polski, w tym podwójne, podczas gdy trzy inne Bulldogi są singlami na raz. Polska zremisowała tylko jeden spacer w przegranej.

„Myślę, że mamy bandę złych spekulantów” Trener reprezentacji Polski Rich Murray powiedział. „Myślę, że uderzamy mocno piłkę tylko pięć razy przez cały dzień, więc nie wygrasz, gdy to zrobisz i wejdziesz do dołka 4-0”.

To było pełne fauli popołudnie dla Bulldogs, którzy popełnili sześć fauli i nigdy nie zrobili żadnych poważnych rajdów.

– Spodziewaliśmy się dobrego meczu od Howlanda, aw drugiej połowie mieliśmy kilka kiepskich zagrań na boisku i spóźniliśmy się wcześnie – – powiedział Murray. „Nie strzelaliśmy dobrze, ich syn strzelał dobrze”.

Howland zmierzy się w poniedziałek z Austin Town Fitch. W międzyczasie Bulldogi będą chciały wrócić na tor przeciwko Gerrardowi tego dnia.