Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

House of the Dragon: HBO „rozczarowany” przeciekiem z finału sezonu | Smoczy Dom

koniec sezonu Smoczy Dom Wyciekł on do sieci zaledwie dwa dni przed premierą HBO.

Według rzecznika HBOWygląda na to, że długo oczekiwany prequel Game of Thrones pochodzi od partnera dystrybucyjnego w Europie, na Bliskim Wschodzie lub w Afryce.

„Zdajemy sobie sprawę, że dziesiąty odcinek House of the Dragon został opublikowany na nielegalnych stronach z torrentami” – czytamy w oświadczeniu. „HBO agresywnie monitoruje te kopie i usuwa je z Internetu. Jesteśmy rozczarowani, że ta nielegalna akcja zakłóciła oglądanie lojalnych fanów serialu, którzy będą oglądać oryginalną wersję odcinka, gdy premiera odbędzie się w niedzielę”.

Jest to pierwszy przeciek sezonu, chociaż seria, która go poprzedziła, miała wiele problemów przez cały okres swojego istnienia, szczególnie w ostatnich sezonach, kiedy piraci zagrożeni wydać ostatni, siódmy sezon, chyba że zostanie spełniony wielomilionowy żądanie okupu.

House of the Dragon stał się kultowym hitem HBO, średnio około 29 milionów widzów na odcinek na wszystkich platformach.

Mówiąc o końcu Targowisko próżnościReżyser Greg Yaitannis powiedział: „Gdybym miał pięć rzeczy w ciągu 30 lat [of directing] Jestem bardzo dumny, to całkowicie znajduje się na tej liście”.

Spektakl otrzymał wczesne odnowienie na drugi sezon i jego autor źródłowy George RR Martin Nadzieje na więcej. Zajęłoby to cztery pełne sezony po 10 odcinków każdy, aby oddać sprawiedliwość Smoczego Tańca, od początku do końca, napisał na swojej stronie.

Kolejne nadchodzące projekty HBO rozpoczęły się Gra o tron Uniwersum obejmuje serię opartą na postaci Jona Snowa oraz serię prequeli opartą na House of the Dragon’s Lord Corlys Velaryon.

READ  „Wstyd”: Tracey Amin domaga się usunięcia jej sztuki z nr 10 w związku z zarzutami o zamknięcie partii | Ents & Arts News