Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Holly Willoughby przerywa ciszę w mediach społecznościowych wśród luzu w kolejce Queen

Prezenterzy telewizyjni odnieśli się do nieporozumienia, wyjaśniając, że mają akredytację medialną i byli tam jako dziennikarze, aby relacjonować wydarzenia, ale to nie rozbrajło sytuacji.

Spotkali się z taką reakcją od czasu incydentu, że złożono petycję z prośbą o wyrzucenie ich z dziennego programu ITV, który zebrał 65 000 podpisów.

41-letni Willoughby zachowywał się dość cicho w internecie, odkąd to wszystko się zaczęło, ale w piątek zabrał się do mediów społecznościowych, aby pogratulować swojej dziewczynie Lisie Snowdon jej zwycięstwa w MasterChef Celebrity.

Holly Willoughby pogratulowała swojej przyjaciółce Lisie Snowdown na Instagramie Stories po wygraniu Celebrity MasterChef

/ Holly Willoughby

Snowdon opublikowała na swoich Instagram Stories, pisząc „Gratulacje. Dobra robota, mądra damo”, dodając emoji z czerwonym sercem.

Wcześniej ostatni post matki trójki dzieci na Instagramie był 12 września, cztery dni przed dramatem Leap Wait, a Schofield nie udostępniał niczego online od 8 września.

Widzowie byli zaniepokojeni normalnie czarującą blondynką podczas czwartkowego poranka odcinka, komentując w mediach społecznościowych, że wyglądała, jakby „chciała wybuchnąć łzami”.

„Holley wygląda, jakby chciała się rozpłakać” – powiedział jeden z użytkowników na Twitterze.

„Holi nie wygląda dziś na tak zadowoloną ze swojego pełnego życia. Wygląda naprawdę niezręcznie i na krawędzi” – zgodził się inny.

Podczas gdy inni uważali, że ona i Schofield wyglądali, jakby chcieli być gdziekolwiek indziej niż tam.

Jeden z nich napisał: „Widać, że ta dwójka po prostu wisi na nitce”.

„Absolutnie nie ma energii” – powtórzył – „i nigdy nie będzie”.

READ  Bruce Willis wycofuje się z aktorstwa z powodu diagnozy afazji Bruce Willis