Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania i Polska są w doskonałej sytuacji, aby wygrać drugi z rzędu mecz w Pucharze ATP

SYDNEY – Hiszpania i Polska spisały się dobrze w Pucharze ATP, wygrywając w poniedziałek 2:0 i zapewniając sobie drugie z rzędu zwycięstwo w drużynowej imprezie.

Roberto Batista Aguirre Hiszpania pokonała drużynę i wygrała Korzeń Kacpara Po Norwegii 6-4, 7-6 (4) Pablo Carreno Pusta Pokonany Wiktor Durasović 6-3, 6-3.

Batista Aguirre awansował do turnieju singlowego 9-2 w turnieju drużynowym.

„Caspar gra niesamowitą grę w tenisa, (on) pokazał niesamowitą grę w zeszłym roku, a dziś grałem bardzo dobrze” – powiedział Bautista Agut w wywiadzie na boisku. „Wróciłem dobrze, popełniłem bardzo niewiele istotnych błędów i grałem agresywnie”.

Kamil Majjrsak Polska pokonała Gruzję 6-1, 6-1 w meczu otwarcia Aleksandra Bakszi Zanim Hubert Harrocks Dywizja deblowa wygrała 6-7 (5), 6-3, 6-1. Aleksandre Medverely.

„On [Metreveli] Pierwszy set zagrał dobrze i sprawy nie poszły po mojej myśli. Ale byłem lepszy na każdym secie i cieszę się, że wygraliśmy” – powiedział Harrocks.

Hiszpania i Polska wygrały wtedy mecz deblowy 3-0.

Polska może awansować do półfinału, jeśli w środę pokona Argentynę w kolejnym meczu grupowym.

Majchrzak pokonał ptaka tylko 53 minuty.

„Próbowałem się ruszyć [Bakshi] W kółko, myślę, że to jest klucz do zawodów” – powiedział Majjrzak, były siódmy trener świata Joachim Nistrom.

„Daje mi dużo pewności siebie i dużo spokoju w moim tenisie, dzięki czemu czuję, że posuwam się do przodu” – powiedział Majjrsak o Nistromie na stronie internetowej ATP Tour. „Rozwijamy grę na wszystkich kortach, ale pracujemy nad tym, aby moja podstawowa gra nie została zakłócona. Będziemy ją przenosić z treningu na mecze, ale to zajmie trochę czasu”.

W poniedziałkowy wieczór Grecja zmierzy się z Argentyną, a Serbia z Chile.

Cztery drużyny, które wygrają turniej z 16 drużynami, awansują do półfinału w piątek i sobotę, a zwycięzcy spotkają się w finale w niedzielę.

READ  Nowe wytyczne ESG wzmocnią polski rynek kapitałowy