Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Historia Doc Champagne sprzedaje się do Ameryki Północnej i nie tylko – termin

Ekskluzywny: Połysk: historia szampana Pełnometrażowy film dokumentalny Franka Maniona o popularnych piwach zdobył duże regionalne kontrakty.

Red Arrow Studios nabyło Gravitas Ventures w Ameryce Północnej i czeka na premierę 13 sierpnia, Britbox nabył Wielką Brytanię (z wyłączeniem praw kinowych), Skandynawia ma Smile Entertainment (z Fidalgo w Norwegii), a Rialto wyemituje film w 50 kinach. w Australii i Nowej Zelandii, a Canal + nabył Francję i Polskę. Swipe Films zajmuje się prawami do sprzedaży, a zdjęcie ukaże się w brytyjskich kinach 25 czerwca.

W dokumencie występuje Stephen Fry i wiele znanych osobistości ze świata szampana, w tym: prezes Taittinger Vitalie Taittinger, prezes Bollinger Etienne Bizot, winiarz Dom Perignon Vincent Chaperon Nicholas Soames, syn Winstona Churchilla, autorzy Oz Clarke Don i Betty Cladstrup i winiarz królowej Tony Lithwaite

Devilworks uruchamia północnoamerykańską wytwórnię New Era Entertainment z pierwszym wydaniem „Fear”

Film był kręcony we Francji, Anglii, Nowym Jorku i Los Angeles, a filmowcy mieli dostęp do takich miejsc, jak Queen’s Vineyard w Windsor Great Park. Producentami są Oxana Popkova i Frank Mannion. Charlie Emsis został zredagowany.

Film został sfinansowany przez Kasiyan Knockbeg Enterprises, CBS 1A1 Motion Picture Fund, Carlow Castle Films i Hangman London. Swipe Films zajmuje się globalną sprzedażą filmu (podczas gdy Vision Films zajmuje się sprzedażą praw francuskich i polskich). Umowa w Ameryce Północnej została wynegocjowana przez Tony’ego Piantedosi, wiceprezesa ds. przejęć w Gravitas Ventures.

„Film Franka został pięknie nakręcony, skrupulatnie opracowany, a przede wszystkim zabawny, wypełniony zabawnymi opowieściami i egzotycznymi miejscami, aby zaspokoić pragnienie dużej, wbudowanej publiczności. Nie możemy się doczekać, aby przedstawić film publiczności w Ameryce Północnej, ” powiedział Tony Piantedosi.

Frank Manion z Swipe Films dodał: „Praca z tymi wspaniałymi dystrybutorami to spełnienie marzeń. Film jest listem miłosnym do radości i przyjemności Szampanii. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy kręcić podczas blokady, ponieważ oceniani są producenci szampana jako niezbędni pracownicy. Mamy nadzieję, że widzowie na całym świecie odkryją, że film jest doskonałym filmem vintage, zanurzą się w świecie szampana i wzniosą toast za lepsze rzeczy, które nadejdą w 2021 roku.

READ  Moonage Daydream Review - Wspaniała i zmieniająca się pochwała dla Davida Bowiego | był 2022