Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Henry Cavill postanawia zepsuć czarny welon Adama

Henry Cavill

Henry Cavill
obrazek: Jimmy McCarthy (Obrazy Getty)

Ten post omawia spisek czarny Adam.

czarny Adam Produkcja Ogromne 67 milionów dolarów w kasie w ten weekend. że to The Największy weekend otwarcia Dwayne „The Rock” Johnsona jako major I wielkie otwarcie dla Film w kinowym świecie Adama, w tym także film George’a Cukora z 1949 roku Żebro Adama A Sobotnia noc na żywo Najlepsze piosenki Adama Sandlera. gratulacje z powodu czarny Adam Aby zmienić hierarchię mocy w ACU.

ale kiedy czarny Adam Był to powód do świętowania wśród chłopców o imieniu Adam, zdesperowanych na kolejny film z własnym imieniem w tytule, a także powrót chłopca o imieniu Henry. Tutaj pojawia się ostrzeżenie o spoilerze, ale to nie ma znaczenia, ponieważ wszyscy to psuli Zanim film wyjdzie. nie psuj się koniec gry? Nie oglądam Cavilla! Jak ci, którzy widzieli czarny Adam i ktokolwiek czytać Raporty o tym, jak można poświadczyć Supermana w filmie, Henry Cavill pojawia się jako Superman w czarny Adam W swoim pierwszym występie jako niebieski chłopiec od 2021 roku Liga Sprawiedliwości Zack Snyder: Sprawiedliwość jest szara.

podwójne ujawnienie powrotu supermana, Cavill ogłoszony w Instagram Zniszczy budynki i ponownie je zburzy. „Chciałem poczekać, aż weekend się skończy, zanim to opublikuję, ponieważ chciałem dać Ci każdą szansę na obejrzenie czarny AdamHenry Cavill powiedział w: Instagram Wideo po około 96 godzinach czarny Adam otwierany. „Ale teraz, kiedy mam was tak wielu, chciałem oficjalnie, że wróciłem do Supermana”.

Zdjęcie, które widzisz w tym poście i co w nim widziałam czarny Adam Cavell groził.

Tak, Superman powraca, by terroryzować DCEU, przeciwstawiając się twierdzeniom Dwayne’a Johnsona czarny Adam Zmieni hierarchię władzy we wszechświecie DC. i zmieniaj je. Teraz Superman jest w uniwersum DC, coś, w czym był częścią, odkąd zaczął się z nim ten cykl superbohaterów DC człowiek ze stali Film. Jednak nawet jeśli większość ludzi nie lubiła filmów o Supermanie Zacka Snydera – z wyjątkiem tych, którzy naprawdę to lubili – większość ludzi lubi pomysł patrzenia na Henry’ego Cavilla w kostiumie Supermana, ponieważ ma wspaniałe, mocne włosy na brodzie i jest wyższy od Batmana.

Oczywiście, jak wszyscy wiemy, The Rock ma żywotny interes w odzyskaniu Cavilla w jego niebieskiej piżamie: Chce, żeby publiczność zobaczyła, jak kopie tyłek Supermana. Miejmy więc nadzieję, że warto było zniszczyć jedyną jego część czarny Adam Ludzie o tym mówią.

Ale tak naprawdę to wszystko kręci się wokół fanów, a w serdecznej wiadomości dla swoich kibiców Cavill podziękował im za pomoc w zdobyciu roli, która przyniosłaby mu miliony. „Chciałem ci podziękować bardziej niż cokolwiek innego. Dziękuję za wsparcie i dziękuję za cierpliwość. Obiecuję, że zostanie nagrodzony.”

JASKINIA To coś jak Ash Ketchum, kolekcjonowanie ról kultowych postaci. on jest Teraz gram w Supermana, Sherlocka HolmesaA Geralt Rivia. Co dalej? No może już czas Zmienił hierarchię władzy w filmowym świecie Adama. Czas na Henry’ego Cavilla Leareratak Pierwszy człowiek, Adam absolutny: Adam pierwszy człowiek.

czarny Adam Teraz w kinach.

READ  Książę Harry wymienia gotówkę na honory w awanturze w związku ze skandalem w banku centralnym z Fundacją Karola