Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry i Meghan odpowiadają na pytania dotyczące rodziny królewskiej podczas ceremonii wręczenia nagród – gdy zbliża się premiera Netflix |  Wiadomości z USA

Harry i Meghan odpowiadają na pytania dotyczące rodziny królewskiej podczas ceremonii wręczenia nagród – gdy zbliża się premiera Netflix | Wiadomości z USA

Harry i Meghan stanęli przed serią pytań, gdy przybyli na ceremonię wręczenia nagród w Nowym Jorku – na kilka godzin przed premierą ich nowego filmu dokumentalnego Netflix.

Książę został zapytany, czy przedkłada pieniądze nad rodzinę, gdy para zaszczyciła czerwony dywan – ale nie było bezpośredniej odpowiedzi.

„Tyle pytań”, mówi Harry, gdy są eskortowani na przyjęciu, którego gospodarzem jest Organizacja Praw Człowieka im. Roberta F. Kennedy’ego (RFKHR).

Książę i księżna Sussex zostali uhonorowani nagrodą Ripple of Hope w uznaniu ich pracy na rzecz sprawiedliwości rasowej i zdrowia psychicznego.

Przyjmując nagrodę, para wydała oświadczenie, w którym ogłosiła nowe partnerstwo między ich organizacją charytatywną Archewell Foundation a RFKHR, mówiąc: „Razem wiemy, że fala nadziei może przerodzić się w falę zmian”.

jedna sekcja Złupić Został wprowadzony przez organizatorów, którzy pokazali żartującego Harry’ego na scenie pytań i odpowiedzi na temat jego sposobu myślenia Megan Zabierał go na „randkę”.

Harry, rozmawiając na scenie z Kerry Kennedy, prezesem RFKHR, powiedział: „Będę z tobą szczery, Kerry, po prostu myślałem, że idziemy tylko na randkę, więc wydało mi się dziwne, że dzielimy pokój z 1500 osobami. .

„Obecnie nie wychodzimy zbyt często, ponieważ nasze dzieci są tak młode i tak młode, więc jest to zupełnie nieoczekiwane”.

Megan dodała: „Dziękuję za zabranie mnie ze sobą w tę wyjątkową noc”.

Chociaż nikt nie spodziewałby się, że na tym forum założą pełną metalową marynarkę na członków rodziny królewskiej, można sobie wyobrazić, że rasizm jako problem mógł być omawiany – i wyemitowany publicznie – na podstawie jego wagi i znaczenia.

Ale jest waluta w tym, co Harry i Meghan mają do powiedzenia na ten temat i jest zarobiona gdzie indziej.

Ta obeznana z mediami para musi chronić inwestycję.

READ  James Corden ujawnia, że ​​prawie dostał główną rolę w filmie Wieloryb z Brendanem Fraserem w roli głównej

Będą zadowoleni, że szanowana na arenie międzynarodowej organizacja, taka jak RFK Human Rights, w której pracują osoby opiniotwórcze, nagrodziła ich wysiłki na rzecz zmiany dyskursu wokół rasizmu.

W ten sposób potwierdza to ich historię i może jedynie umocnić pogląd, że w rodzinie królewskiej są problemy – problem, który Meghan poruszyła w wywiadzie telewizyjnym dla Oprah Winfrey.

obrazek:
Megan i Harry’ego. Fot: Netflix

tutaj w Zjednoczone państwoMedia na ogół kupują opowieść rodziny królewskiej, a relacje były należycie życzliwe i sympatyczne.

Zmienia się to wraz z trudnymi wiadomościami i raportami o tym, że Harry i Meghan są twardzi i analityczni.

Rodzina królewska jako instytucja jest ograniczona zakresem jej atrakcyjności. W przeciwieństwie do Harry’ego i Meghan, którzy mogą swobodnie machać burzą.

Ile… zaraz się dowiemy.