Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hariharan „uwielbia pracować” ze swoim synem Akshayem w indyjsko-polskim filmie „Nie znaczy nie”

Słynny piosenkarz Hariharan ujawnił swoją miłość do śpiewania piosenek w nadchodzącym indyjsko-polskim filmie No Means No, w reżyserii Vikasha Vermy, z Dhruvem Vermą w roli głównej. Wraz z Hariharanem, Shreya Ghoshal ma piosenkę w filmie.

„Nie znaczy nie” to międzynarodowy film indyjsko-polski w reżyserii Vikasha Vermy z Dhruvem Vermą w roli głównej. Mój syn Akshay Hariharan i ja stworzyliśmy muzykę do filmu. Był to ciekawy projekt z dużą ilością muzyki i elektronicznym podkładem dźwiękowym dostarczonym przez Akshay. Uwielbialiśmy pracować nad tym projektem”.

Kompozytor i wokalista Hariharan uważał, że muzyka filmowa powinna mieć wyraźnie europejski charakter. Swobodnie używał wiolonczeli i fortepianu, a także zdobył jednych z najlepszych śpiewaków z Niemiec, Białorusi i innych części Europy za swoje najlepsze partytury.

Jego syn Pan Akshay Hariharan jest producentem muzycznym piosenki „No Means No”. Karan Hariharan jest także jedną z wokalistek filmu.

„Nie znaczy to, że jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w reżyserii Vikasha Vermy, w którym występuje Dhruv Verma i wielu wspaniałych aktorów. Mam zaszczyt być producentem muzycznym i kompozytorem tego filmu. To było wspaniałe doświadczenie, jak dużo ciężkiej pracy przeszedłem i otrzymałem wiele wskazówek od Hari Ji Jest to w zasadzie mieszanka indyjskiej, europejskiej, elektronicznej i wszelkiego rodzaju innej muzyki.Mam nadzieję, że zrobiliśmy to sprawiedliwie” mówi Akshay Hariharan.

Film jest kręcony głównie w zimnych miejscach w Polsce. W filmie występuje obsada, w tym Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Dhruv Verma, Natalia Pak, Anna Józek, Sliuya Cheek, Paul Cheek, Jersey Handslik, Nazia Hassan, Anna Ador i Kat Christian.

READ  Kamienie milowe w zachwycającej historii firmy Revlon