Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Halo Infinite Leak ujawnia 5 nadchodzących map dla wielu graczy

Nowy nieskończona aura Przecieki ujawniły pięć niepublikowanych map, z których wszystkie mają trafić na PC, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S w tym roku. nieskończona aura Tryb wieloosobowy jest dostępny od około dwóch miesięcy i wielu graczy zaczyna się zastanawiać, kiedy 343 Industries wzbogaci istniejące doświadczenie o więcej treści. Wygląda na to, że studio ciężko pracuje nad co najmniej pięcioma mapami wieloosobowymi nazwanymi Samotność, Sole do kąpieli, Zakaz, Obwodnica i Zaćma. To powiedziawszy, jest bardzo prawdopodobne, że są to nazwy zastępcze, ponieważ informacje pochodzą z plików gry, wraz z obrazami pokazującymi, które mapy jest w toku, a w niektórych przypadkach są dosłownie ostemplowane „zastępczym” .

Jak już wspomnieliśmy, mapy wieloosobowe są wyciekiem danych, co oznacza, że ​​nie ma wątpliwości co do poprawności informacji i mediów, ale jest miejsce na wątpliwości co do ich implikacji. Chociaż na powierzchownym poziomie wydaje się, że są to wszystkie mapy dla wielu graczy, które są obecnie opracowywane dla przyszłej aktualizacji, prawdopodobnie jest to zawartość, która została wycięta podczas tworzenia.

Poniżej możesz samemu sprawdzić podgląd niektórych map. Należy jednak pamiętać, że poniższe obrazy to mapy na wczesnych etapach rozwoju, co oznacza, że ​​wykorzystują zasoby od symbolu zastępczego po low poly. Innymi słowy, zasoby, które widzisz, nie są ostateczne. Są po to, aby dać ogólny pogląd na projekt mapy, nic więcej.

Jak zwykle weź wszystko tutaj z przymrużeniem oka, jak każdy rozlanie. Jeśli chodzi o 343 Industries i Xbox, ani – ani nikt z nich nie skomentował. Nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale jeśli tak się stanie, historia zostanie zaktualizowana o to, co zostało udostępnione, godne uwagi lub nie.

READ  World of Warcraft: Dragonflight pomija alternatywne szlifowanie postaci

nieskończona aura Dostępne na PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i Xbox Game Pass. Aby uzyskać więcej informacji na temat pierwszego filmu science fiction z 2021 r. — w tym nie tylko najnowsze przecieki, plotki i spekulacje, ale także najnowsze oficjalne wiadomości — kliknij tutaj. tutaj.