Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Warriors, Josh Curran, śledzona w związku z incydentem w barze Port Macquarie

gwiezdni wojownicy Josh Curran W trakcie dochodzenia po incydencie w klubie nocnym w Port Macquarie, który został zgłoszony do NRL Integrity Unit.

Podobno stało się to wczesnym rankiem w poniedziałek, zaledwie kilka godzin po Wielkim Finale NRL Pantery Penrith pokonały Parramatta Ailes 28-12.

Dyrektor generalny Warriors, Cameron George We wtorek potwierdził, że klub był świadomy sprawy i zgłosił ją do NRL Integrity Unit. Klub będzie teraz czekał na więcej informacji ze śledztwa NRL.

Josh Curran jest objęty dochodzeniem w sprawie incydentu, który miał mieć miejsce w niedzielę wieczorem, w noc finału National Football League.

Jason McCoy / Getty Images

Josh Curran jest objęty dochodzeniem w sprawie incydentu, który miał mieć miejsce w niedzielę wieczorem, w noc finału National Football League.

Warriors odmówili dalszego komentarza, ponieważ sprawa była przedmiotem dochodzenia.

Czytaj więcej:
* „We Hate Para”: Panthers Kiwi sanie ostrogami brzydki hymn w Dzień Fanów Mistrzów NRL
* NRL: Gwiazda kowbojów Luciano Lilloa aresztowana po domniemanej napaści domowej
* „Sick As I Saw It”: Wewnątrz walki o zdrowie Evana Cleary’ego o dotarcie do finału Ligi Mistrzów UEFA
* Gwiazdy Kiwi Rugby League mają większe szanse na wygranie Pucharu Świata niż All Blacks
* Kieran Foran powraca, aby stworzyć drużynę wyższości Shauna Johnsona z Kiwi na Puchar Świata w Rugby

Policja Nowej Południowej Walii poinformowała we wtorek amerykańską agencję prasową, że badają domniemany napaść na 16-letniego chłopca.

„Funkcjonariusze z okręgu policyjnego Central North Coast rozpoczęli dochodzenie po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​nastolatek został zaatakowany w nocnym klubie na William Street w Port Macquarie około 3 nad ranem w niedzielę (2 października 2022 r.)” – powiedział AAP rzecznik policji.

„Chłopiec doznał obrażeń twarzy w wyniku rzekomego wypadku.

Josh Curran ma kontrakt z Warriors do końca sezonu 2024.

Phil Walter / Getty Images

Josh Curran ma kontrakt z Warriors do końca sezonu 2024.

„Dochodzenie w sprawie tego incydentu jest w toku. W ramach śledztwa śledczy przesłuchują wielu świadków i przeglądają CCTV z klubu nocnego i jego otoczenia”.

Sezon Currana zakończył się 25 września, kiedy 13 września zszedł z ławki przed premierem Australii w wygranym 64-14 meczu z Papuą Nową Gwineą na Suncorp Stadium.

Trzykrotny reprezentant Indigenous All Stars podpisał w lutym przedłużenie umowy z Warriors, dzięki czemu pozostał w klubie z Auckland do końca sezonu 2024.

Po przełomie w 2021 roku, w którym zawsze był jednym z najlepszych wojowników, 23-letni Curran nie był w stanie osiągnąć tych samych wyżyn w pełnym kontuzji roku 2022, w którym często startował z ławki.

Wcześniej we wtorek Warriors ujawnili, że Aaron Penny, jeden z byłych trenerów Melbourne Storm, został natychmiast zwolniony.

Czas Aarona Penny'ego w Warriors zakończył się przedwcześnie.

Jason McCoy / Getty Images

Czas Aarona Penny’ego w Warriors zakończył się przedwcześnie.

Penny dołączyła do klubu na dwuletnią umowę przed sezonem 2021, ale nie wywarła wpływu na klub i straciła popularność do końca sezonu.

W zeszłym tygodniu klub ogłosił transfer Jacksona Forda z Team Dragons na kolejne dwa sezony.

24-latek, który gra w tylnym rzędzie, rozegrał 33 mecze NFL w ciągu czterech sezonów, od czasu debiutu w Dragons w 2019 roku.

READ  Prestiżowa klacz wygrywa Puchar Riverton 2022