Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda tenisa Shelby Rogers spodziewa się „dziewięć milionów gróźb śmierci” po przegranej US Open

Amerykanka Shelby Rogers świętuje pokonanie Australijczyka Ashleigh Barty na US Open.

Elsa / Getty Images

Amerykanka Shelby Rogers świętuje pokonanie Australijczyka Ashleigh Barty na US Open.

Gwiazda tenisa Shelby Rogers powiedziała, że ​​będzie musiała poradzić sobie z „dziewięć milionami gróźb śmierci” w swoich mediach społecznościowych po przegranej we wtorek US Open (czasu nowozelandzkiego).

Rogers, który zaskoczył australijską numer jeden na świecie Ashleigh Barty w trzeciej rundzie turnieju, Została pokonana w prostych setach przez brytyjską nastolatkę Emmę Raducano.

Amerykanka została zgłoszona w ESPN, mówiąc, że nie życzy sobie „żadnych mediów społecznościowych”, gdy przygotowuje się do czytania od ludzi komentujących jej porażkę.

„Oczywiście doceniamy światło reflektorów w tych momentach, ale tak jak dzisiaj, a ja będę musiał zmierzyć się z dziewięcioma milionami gróźb śmierci i tak dalej” – powiedział Rogers na konferencji prasowej po meczu.

„To bardzo polaryzacyjne, bardzo szybko od jednej skrajności do drugiej.

Dziewięć / YouTube

Gwiazda tenisa Naomi Osaka zalała się łzami w związku z pytaniem mediów o „tyran”

„Może możesz teraz spojrzeć na mój profil – może jestem „grubą świnią” i słowa, których nie mogę teraz wypowiedzieć. Ale tak właśnie jest. Starasz się nie brać tego zbyt poważnie, a to jest niefortunny aspekt każdego sportu i tego, co robimy”.

Była mistrzyni US Open, Sloane Stephens, również skomentowała otrzymywanie obraźliwych i napastliwych wiadomości na Instagramie po przegranej w trzeciej rundzie z Angelique Kerber, nazywając to „stresującym i niekończącym się”.

READ  Aukcja medali białoruskich sportowców Tsimanouskaya za pomoc sportowcom-dysydentom