Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda All Blacks, Ardie Savea, odejdzie po Mistrzostwach Świata w Rugby w 2024 r.

Ardi Savia jedzie do Japonii, aby grać dla Kobelco Kobe Steelers.

Hannah Peters / Getty Images

Ardi Savia jedzie do Japonii, aby grać dla Kobelco Kobe Steelers.

All Blacks gwiazda RD Savia W 2024 r. ma wziąć urlop, by zagrać za granicą.

Savia jedzie do Japonii na sześć miesięcy, aby grać dla niej The Kobelco Kobe Steelersprzed powrotem do Nowej Zelandii w czerwcu.

Savia, która wykonała 67 testów, pozostała w kontrakcie z nowozelandzkim rugby do końca sezonu 2025.

29 lat Powrócił do huraganów i NZR pod koniec zeszłego roku, w ramach urlopu naukowego przedłużyć jego umowę.

Zgodnie z polityką zarządu NZR, Savea będzie mógł natychmiast zostać wybrany przez All Blacks po powrocie w 2024 r. – porozumienie dokonane na rzecz innych All Blacks od dawna działających jako All Blacks jako Bewden BarrettA Brody Realistyczne A Sam Whitelock W ostatnich latach.

Trener Ian Foster potwierdził, że prawdopodobnie najlepszy zawodnik All Blacks w tym roku, Savea nie opuści żadnych testów ze względu na swój pobyt w Japonii.

„To także wspaniałe, że struktura tego oddzielenia od Nowej Zelandii nadal pozwala mu być dostępnym przez cały sezon All Blacks 2024” – powiedział Foster.

rzeczy

Dziennikarka Zoe George rozmawia o nierówności płac z Robem Nichollem z Rugby Players Union.

W Kobelco Kobe Steelers Savea połączy się z byłym zespołem pomocników All Blacks i innymi Hurricane. Osoby, które przeżyły Laumab Światowa Organizacja Zdrowia Ponownie podpisał kontrakt z klubem w sierpniu.

„Chociaż jest jeszcze daleka droga, dobrze jest mieć jasność co do tego, co robię i myślę, że ta zmiana, przez krótki okres czasu, przyniesie korzyści mnie i mojej rodzinie” – powiedział Savia.

„Granie w Japonii będzie wspaniałym doświadczeniem i jestem gotowy na przyjęcie ich pięknej kultury. Nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi fanami Kobe na meczach i nawiązania kontaktu ze wszystkimi.”

READ  Alex Grieve spełnia swoje marzenie o zadebiutowaniu w szkockiej Premier League kilka godzin po podpisaniu kontraktu

Hurricane’y będą największymi przegranymi, a Savia opuści cały sezon rugby 2024, ale klub stoi za decyzją o udaniu się do Japonii.

W przyszłym roku Pacific Super Rugby 2023 będzie jedenastym rokiem w klubie Savii.

„Jesteśmy za nim przez całą drogę z tą decyzją i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ją ponownie w 2025 roku” – powiedział Avan Lee, dyrektor generalny Hurricane.

Savea wciąż znajduje się w księgach Hurricane do 2025 roku.