Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry Hasbro i New York Times Wordle ożywają w nowej grze planszowej

Odkąd Josh Wardle udostępnił publicznie Wordle w październiku 2021 r., Wordle zyskał na popularności i szybko stał się codzienną obsesją analityków. Gra Guessing została przejęta przez The Times Company na początku 2022 roku i codziennie zaskakuje i zachwyca miliony graczy na całym świecie. Wordle jest fenomenem, który nie tylko jest wpleciony w kulturową rozmowę, ale nadal pobudza naszą zbiorową wyobraźnię.

Wordle to najnowszy dodatek do kolekcji wciągających gier słownych i logicznych The Times, które urzekły analityków od czasu premiery The Crossword w 1942 roku. W 2014 roku The Times wprowadził The Mini Crossword – a następnie Spelling Bee, Letter Boxed, Tiles i Vertex – oferuje łamigłówki dla wszystkich poziomów umiejętności, w które każdy może cieszyć się graniem każdego dnia.

Wordle jest znakiem towarowym The New York Times Company. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat Hasbro Gaming, Wordle: gra imprezowa A najnowsze wieści z Hasbro zapraszamy na newsroom.hasbro.com.

Plik prasowy (zdjęcia): Połączyć

O Hasbro

Hasbro (NASDAQ:HAS) to globalna firma zajmująca się grami i rozrywką, której celem jest uczynienie świata lepszym miejscem dla wszystkich dzieci, fanów i rodzin. Hasbro dostarcza wciągające doświadczenia marki globalnym odbiorcom za pośrednictwem produktów konsumenckich, w tym zabawek i gier; poprzez rozrywkęeOnewłasne niezależne studio; I gry zespołowe wZabiegi na wybrzeżuwielokrotnie nagradzany twórca gier planszowych i gier cyfrowych, najbardziej znany z serii fantasy MAGIC: THE GATHERING oraz DUNGEONS & DRAGONS.

W niezrównanym portfolio firmy, liczącym blisko 1500 marek MAGIC, znajdują się: THE GATHERING, NERF, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, DUNGEONS & DRAGONS, POWER RANGERS, PEPPA PIG, PJ MASKS, a także wiodące marki. W ciągu ostatniej dekady firma Hasbro była konsekwentnie doceniana za swoją postawę obywatelską, w tym za bycie jednym z100 najlepszych firm krajowych3BL Media i jeden zNajbardziej etyczna firma na świecieprzez Instytut Ethisphere. Ważne aktualizacje firmy i marki są regularnie udostępniane naRelacje Inwestorskiestronie internetowej,redakcjaoraz kanały społecznościowe (Hasbro na Twitterze, Instagramie, Facebooku i LinkedIn.)

READ  Reżyser gry Hitman 3 dołącza do Crytek w Direct Crysis 4

© 2022 Hasbro, Inc. wszystkie prawa są zachowane.

O firmie New York Times

The New York Times Company (NYSE: NYT) to zaufane źródło wysokiej jakości niezależnego dziennikarstwa, którego misją jest poszukiwanie prawdy i pomaganie ludziom w zrozumieniu świata. Z ponad 9 milionami subskrybentów reprezentujących ponad 10 milionów subskrypcji różnych produktów drukowanych i cyfrowych – od wiadomości, przez gotowanie, gry i sport – The Times wyrósł z lokalnej i regionalnej firmy informacyjnej w zróżnicowaną firmę medialną, która intryguje czytelników, słuchaczy i widzów na całym świecie. Śledź wiadomości firmy na NYTCo.com.