Gray-New Gloucester pokonał rywala z Polską

Polska – Konferencja Western Maine w Polskim Regionalnym Liceum Ogólnokształcącym zmieniła mecz koszykówki dziewcząt w krzaki obronne i rywalizację pokazową.

Grey-New Gloucester (8:3) doprowadził w piątek do wygranej 48:37 z bezlitosną Polską.

Nowy napastnik Patriotów, Isabelle Morelli, poprowadziła wszechczasów z 19 punktami, w tym trzema punktami za 3 i linią rzutów wolnych 6 na 7. Asysta Amber Forda z 10 punktami.

„Wszyscy myśleli, że to dobry wysiłek zespołowy” – powiedział Morelli. „Wyszliśmy z ciężkiej przegranej ostatniej nocy (Brunswick) i myślę, że wszyscy w naszym zespole zaczęli powoli, ale okazaliśmy się bardzo agresywni. Polska to dobry zespół, więc cieszę się, że wygraliśmy.

Polak Kofi Boltuk trafił 12 na 6 na faul line, a kolega z drużyny Allie Ferland zakończył z 10 punktami.

W czwartej kwarcie Polska zaczęła wdrapywać się do Gray-New Gloucester, wyprzedzając Patriotów na odległość pięciu punktów z wynikiem 3:14 w meczu, zanim Patrioty zakończyły zwycięstwo.

Gray-NG wypracował przewagę w trzeciej tercji, cierpliwie podchodził do pokonywania ciasnej obrony strefowej Polski, potem nie był zbyt szybki, aby rzucić za trzy punkty i próbował wbić piłkę do klucza, kończąc kilka misji. Niewłaściwa linia.

W samoobronie Patrioci przechodzili od osoby do osoby i zaczęli naciskać. Pod koniec trzeciego meczu ich trzypunktowa przewaga w przerwie wzrosła do 36-25.

Wiesz, co jest dziwne, nie jesteśmy fantastyczną drużyną ofensywną, więc musimy zdobyć nasze punkty przez inne rzeczy, a kiedy włożyliśmy prasę w pierwszej połowie – byliśmy 17-10 – pokonaliśmy ich. 12-2 w drugiej połowie”, powiedział Gray-New Gloucester. Trener Mike Andreassen powiedział: „Kiedy usunęliśmy prasę, nie otrzymaliśmy tego samego ofensywnego wyglądu, ponieważ byliśmy obwiniani za naszą własną obronę. Czasami zdarza się, że strzelamy sobie w nogę.

„Wtedy to po prostu dotarło do nas. Myślę, że wygraliśmy mecz przez prasę. Dzisiejsza gra nie była dobra. Wydawało się, że sprzyja Polsce i było im wygodnie. Dobrze strzelali piłką i (my) chcieliśmy trochę wybić ich z rytmu i utrudnić im to.

READ  3M S.Sc.

Słaba gra defensywna obu drużyn kontrolowała pierwszą kwartę. Polska skorzystała z zimnej gumy do żucia Gray-NG, ale Patrioty objęły prowadzenie 7-6 w drugiej tercji.

Gray-NG znalazł swój strzał jako drugi w drugiej sekundzie, ale nie wcześniej niż Knights zremisowali 17-10, wywołane pięcioma szybkimi punktami Ferlanda z rzutu za 3 i rzutem autowym.

Dzięki rzutom za trzy punkty juniorów Isabel Rose i Morelli, Patriots odbiły się i wyprzedziły Knights, a Gray-NG zakończył połowę z przewagą 22-19.

„Myślę, że (graliśmy) lepiej” – powiedział polski trener Jack Webb. Wyrazili swoje serca. Zrobili wszystko, co mogli. Gray to dobra drużyna. Ja (Patrioci) muszę oddać swoją czapkę. Zagrał dobrze. Zaakceptował presję i pobiegł.

„Myślę, że zrobiliśmy postępy. Przez ostatnie dwa tygodnie przeszliśmy długą drogę jako zespół i z każdym dniem są coraz lepsi.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.