Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gratulacje dla GISRS z USA

Stany Zjednoczone Ameryki gratulują Światowej Organizacji Zdrowia, Światowemu Programowi Grypy i wszystkim partnerom Globalnego Systemu Nadzoru i Reagowania na Grypę (GISRS) w ramach GISRS ’70Dziesiąty Rocznica i nie mogę się doczekać kolejnych 100 lat i nie tylko.

Stany Zjednoczone Ameryki mają zaszczyt gościć, wraz z Arabią Saudyjską i Światową Organizacją Zdrowia, imprezę towarzyszącą GISRS o 75.Dziesiąty Światowe Zgromadzenie Zdrowia. Impreza towarzysząca była wyjątkowym przejawem zaangażowania w silny, trwający globalny nadzór nad wirusami grypy i układu oddechowego. Pocieszające było słyszeć, jak wiele państw członkowskich dzieli się swoimi doświadczeniami na temat tego, w jaki sposób GISRS i wysiłki w zakresie gotowości na wypadek grypy mogą przyczynić się do szerszej poprawy zdolności w zakresie gotowości na wypadek pandemii.

W Stanach Zjednoczonych znajdują się dwa Centra Współpracujące z WHO ds. Kontroli Grypy, w tym Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Dziękujemy Światowej Organizacji Zdrowia oraz wszystkim partnerom i sympatykom GISRS za ich niesamowitą pracę i osiągnięcia w zakresie przygotowania na grypę oraz globalnego nadzoru i reagowania na COVID-19. Mówi w naszym imieniu za 75Dziesiąty „Bez GISRS nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, jeśli chodzi o globalną reakcję na COVID-19”, powiedział Loyce Pace, asystent sekretarza ds. globalnych w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej podczas wydarzenia towarzyszącego WHA. odgrywane z gotowości na grypę i zdolności reagowania – to znaczy nadzoru. gotowość i reagowanie na pandemię”.

Niezwykłe osiągnięcia GISRS są możliwe dzięki zaangażowaniu i wsparciu Światowej Organizacji Zdrowia i państw członkowskich.

Stany Zjednoczone Ameryki wspierają koncepcję WHO dotyczącą rozszerzenia GISRS Plus, który zintegruje szerszy nadzór nad chorobami układu oddechowego ze sprawdzoną Globalną Siecią Grypy jako sposób na dalsze zwiększenie globalnych możliwości zapobiegania, gotowości, wykrywania i reagowania.

Dzięki sukcesowi imprezy towarzyszącej GISRS i silnym ofertom wsparcia dla GISRS w całym 75Dziesiąty Z niecierpliwością czekamy na wspólne wysiłki w celu opracowania propozycji GISRS Plus i czekamy na dalsze sukcesy w zbliżaniu się do następnych 100 lat GISRS Plus i nie tylko.

READ  NASA zamówiła nowy autobus, który zabierze astronautów do ich rakiety księżycowej… ale agencja może nie lubić sugestii Nowości