Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze Warzone są zaskoczeni usunięciem Żelaznych Prób i chcą je odzyskać

Sezon 5 Warzone przyniósł jeden z ulubionych trybów LTM społeczności, Iron Trials ’84. Pomimo sukcesu, gracze są zdumieni podjętą decyzją o usunięciu go z gry.

Kiedy Notatki korygujące do sezonu 5 Został usunięty, gracze zostali poinformowani o istnieniu LTM o nazwie Próby żelaza 84 Potrwa to tylko przez krótki czas.

Ten tryb wprowadził nowy zwrot do Warzone, dając graczom więcej zdrowia, mniej sprzętu i utrudniając zakup narzędzi. Stworzyło to lukę w umiejętnościach, którą pokochała baza graczy.

Podczas gdy LTM był na żywo, społeczność dała mu świetne recenzje i pochwaliła sposób, w jaki gra się w grę. Tak bardzo, że chcieli zostać na zawsze, ale teraz, gdy to się skończyło, ludzie nie potrafią podjąć decyzji.

Aktywacja

Żelazne próby zostały usunięte z Warzone 30 września 2021 roku.

Gracze Warzone są zdezorientowani decyzją o usunięciu Żelaznych Prób

Gracze byli załamani, gdy zdali sobie sprawę, że Raven Software zrealizował swój plan usunięcia Żelaznych Prób. Chociaż była to jedna z najbardziej chwalonych gier na ograniczony czas w grze, nadal przyciągała graczy i ludzi zadających pytania.

W tym Reddicie trasaJak to jest dobry pomysł, aby usunąć Iron Trials? Społeczność chodziła tam iz powrotem, próbując zrozumieć, dlaczego deweloperzy opuścili Iron Trials.

Próby Strefy Żelaznej Wojny
Aktywacja

Żelazne próby zostały usunięte z gry, a gracze są zdezorientowani, dlaczego twórcy zdecydowali się na usunięcie wysoko cenionego trybu.

Jeden z komentatorów powiedział: „Szukałem tego posta. Iron Trials był tak doskonały, że sprawił, że zwykłe BR nie było dla mnie możliwe. Wszyscy spamuj @RavenSoftware na Twitterze”.

Nie chodzi o to, że społeczność jest zła na deweloperów, ale raczej o to, że nie słuchali społeczności i pozwolili, aby ta sytuacja trwała dłużej.

Inna osoba powiedziała: „Tak, zgadzam się. Mam nadzieję, że planują przywrócić go jako rodzaj trybu rankingowego lub konkurencyjnego z integracją. To była zmiana, której potrzebował Verdansk. ” Chociaż Warzone nie ma obecnie pliku tryb sklasyfikowanyNiektórzy uważają, że eksperymenty z żelazem mogą wypełnić tę pustkę.

READ  Jak używać iPhone'a jako kamery internetowej dla komputera Mac

Na razie gracze mogą mieć nadzieję na jego powrót, a to może się zdarzyć, jak sugeruje Raven Software Nadejdą zwyczaje „żelaznych prób” W przyszłości. Jest więc szansa na powrót do gry w normalnym trybie.