Gra State of Origin 3: Pure Madness, gdy Queensland wygrywa serię

Queensland pokonał NSW, aby wygrać Country of Origin Series 22-12 WIDEO / Sky Sports

Queensland zrobił to ponownie.

State of Origin Shield powraca na północ od granicy po tym, jak Maroons wygrali jeden z najlepszych meczów ligi rugby w historii w serii play-off na Suncorp Stadium w środowy wieczór.

Wynik 22-12 nie był wystarczająco bliski, aby oddać, jak ciasna jest gra.

Od kontuzji głowy na początku meczu trzy i pół minuty później, w których Maroons odrzucili dwóch graczy, a The Blues porzucili jednego człowieka, szalony atak, brutalne ataki, totalna bójka, która pozostawiła dwóch mężczyzn w koszu i trochę z najbardziej cudownych chwil, jakie kiedykolwiek obejrzę na boisku ligi rugby, gra miała to wszystko.

Niesamowicie, Maroons przypieczętowali zwycięstwo pomimo braku gwiazdy Cameron Monster, kiedy dziwka Ben Hunt w 79. minucie wyjęła z powietrza żeton Nathana Cleary’ego i uciekła, aby strzelić bramkę, aby zakończyć mecz.

„Co za moment w historii oryginału”, powiedział dziewięciu komentatorów Matt Thompson.

– Ben Hunt uciekł. Mógł też uciec z tarczą.

Asystent trenera Maroons i legenda Queensland, Cameron Smith, wykrzyknął: „Jaki wysiłek włożyłeś w ten mundur Queensland Maroons. Posłuchaj tłumu na stadionie SunCorp.

„Zrobili to na własnej skórze. Stracili dwóch graczy. Ale to jedna z najsłynniejszych wygranych Maroons, jakie kiedykolwiek zobaczysz”.

Po meczu Hunt powiedział, że kiedy złapał piłkę, był „tak szczęśliwy, że napastnik mnie gonił”.

„Kiedy go podniosłem, słychać było tylko ich (tłum) ryk” – powiedział Hunt.

„Jako gracz ligi rugby, szczerze mówiąc, nie ma nic lepszego. Jako prawdziwy gracz Queensland tak bardzo kocham naszych fanów, że pojawiają się dla nas co roku”.

Nie był to jedyny moment, by zabłysnąć, ponieważ Valentin Holmes był bliski uratowania gry w późnej fazie gry, kiedy w jakiś sposób uniemożliwił piłce przekroczenie linii bocznej z powodu krótkiego wycofania się z The Blues – co przekazałoby piłkę NSW – w powietrzu. margines.

Josh Papale z The Maroons zmierzył się zeszłej nocy podczas trzeciego meczu serii Country of Origin pomiędzy Maroons i the Blues na Suncorp Stadium.  Obraz/Getty Obrazy
Josh Papale z The Maroons zmierzył się zeszłej nocy podczas trzeciego meczu serii Country of Origin pomiędzy Maroons i the Blues na Suncorp Stadium. Obraz/Getty Obrazy

READ  Wrexham: Klub Ryana Reynoldsa przygotował kontynuację awansu

„Nie jestem pewien, czy widzieliśmy coś takiego wcześniej”, powiedział Thompson w swoim komentarzu.

Od pierwszej minuty do 80. był to absolutnie fantastyczny mecz, który postawił na nogi cały wyprzedany tłum na Suncorp Stadium.

„Dzisiaj jest to gra z innej planety”, powiedział dziewięciu komentatorów Matt Thompson.

„To najlepsza gra wszech czasów”, napisał na Twitterze Fraser Barton z AAP.

Trent Copeland z NSW napisał: „Musiał być jednym z największych decydentów w historii oryginału.

„Boli mnie, że to Queensland z W, ale o mój boże, Val ciągle szwankuje, ogólnie mecz Bunga, a Ben Hunt 40/20 i próbuje go ukończyć. Po prostu niesamowite. Dobrze grała obie strony!”

Lachlan McCurdy z CODE Sports powiedział: „To boli jak niebieski, ale to był jeden z najlepszych meczów ligi rugby, jakie kiedykolwiek widziałem. Niewiarygodna piłka nożna”.

Damian Cook of the Blues spogląda wstecz na trzeci mecz serialu o ojczyźnie, który przegrali The Blues.  Obraz/Getty Obrazy
Damian Cook of the Blues spogląda wstecz na trzeci mecz serialu o ojczyźnie, który przegrali The Blues. Obraz/Getty Obrazy

W swoim imponującym debiucie w serii, Pat Carrigan zdobył Medal Wally’ego Lewisa dla najlepszego zawodnika w serii, wykonując 45 odbiorów, 20 rzutów na odległość 130 metrów plus trzy zrzuty w przerwie.

Wyrównuje się z 34 wślizgami, 19 przejazdami na 183 metry w pierwszym meczu i 43 cięciami na piłkę oraz 12 przejazdami na 103 metry w drugim meczu w Perth.

Pierwsza połowa rozpoczęła się szaleńczo, gdy gracz Bluesa Cameron Murray dostał zawrotów głowy po starciach łeb w łeb zaledwie minutę po meczu, ale wkrótce po nich przybyli Selwyn Kubo i Lindsey Collins – trzy gwiazdy nie odegrały już dalszej roli w meczu. . .

Jarome Louay na piątym miejscu dla Blues wywołał kontrowersje, gdy stanął na szczycie Koppo w scenach określanych jako „obrzydliwe”.

Wczesna rzeź zaszokowała zespół komentatorów Channel 9, kiedy Andrew Jones ogłosił, że mecz „powróci do lat 80-tych”. Legenda Maroon, Cameron Smith, powiedział, że była to „wojna totalna” po tym, jak Lindsay Collins została trzecią zawodniczką, która została wyrównana z głowy. Najstraszniejszy moment nadszedł, gdy Sloane Kubo z Queensland uderzył go w plecy, a następnie był widziany nieruchomo, gdy gracze tupali wokół niego.

READ  Ian Foster czuje się niekomfortowo z misją byłego All Black, Tawery Kerr-Barlow, aby zagrać z Wallabies

Ale po brutalnym i brutalnym pierwszym inningu The Blues prowadzą w pierwszym inningu 12-10.

Druga połowa rozpoczęła się od wielkiej fanfary, która zaczęła się gotować, gdy zarówno Dane Gagai, jak i Matt Burton zostali wysłani do Skrzyni Grzechu.

Burton jest widziany, jak wyciąga gwiazdę Maroons, Kalina Bungę, zza sceny, zanim Jagai wkracza i zaczyna rzucać ciosy, co prowadzi do gorącej walki.

Queensland zdominowało mecz w drugiej połowie i ostatecznie objęło prowadzenie dzięki oszałamiającej stopie Kalina Bungi, który przebiegł 299 m w najlepszym występie Origin.