Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gospodarz Oscara, Amy Schumer, spotyka się z reakcją na żart „tabu”

Oskary Gospodarz Amy Schumer spotkał się z reakcją na żarty na temat Rdza Zidentyfikowana strzelanina powiedziała, że ​​​​została wykluczona z imprezy.

Komiks był jednym z trzech gospodarzy 94. Oscarów w zeszłym miesiącu, obok Reginy Hall i Wandy Sykes. Podczas gdy trio żartowało na niektóre kontrowersyjne tematy – w tym Will Smith uderza Chrisa Rocka Chwilę po tym wydarzeniu – Schumer powiedział, że jeden z tematów jest niedostępny.

według Targowisko próżnościSchumer powiedział, że producenci Oscarów żartowali, z których zamierzała się śmiać Operator Helena Hutchins zastrzelona Na planie filmu Rdza ostatni rok.

Obrazy Getty

Incydent jest nadal badany pod kątem określonych protokołów bezpieczeństwa, ponieważ gwiazda i producent Alec Baldwin trzymał broń w ręku, gdy została wystrzelona w kierunku Hutchins i śmiertelnie ją uderzyła.

Incydent wywołał powszechne wezwania do zmian w sposobie obchodzenia się z bronią na planie, z takimi jak Dwayne Johnson Obiecuje nie używać broni palnej podczas produkcji.

Na pokazie komediowym w Las Vegas w tym tygodniu Amy Schumer odniosła się do filmowania w kontekście nominowanego do Oscara filmu. nie szukaj jako etap dyskusji.

Helena Hutchins

Helena Hutchins zginęła po zastrzeleniu Rusta

Matt HaywardObrazy Getty

„Nie pozwolono mi tego powiedzieć, ale możesz po prostu wyjść i [slap] Ktoś – powiedziała podobno w odniesieniu do Smitha uderzającego Rocka na scenie.

Schumer był od tego czasu krytykowany za podkreślanie Rdza Strzelanie, zwłaszcza tak jak wcześniej Wymienione w postach w mediach społecznościowych Została „sprowokowana i zszokowana” incydentem z udziałem Smitha i Rocka.

Wielu wskazywało na Historia kontrowersyjnych żartów Schumera na temat rasyoprócz sposobu na żartowanie Rdza Można to uznać za bagatelizowanie tragedii śmierci Hutchinsa.

„Czy nie uwzględnili Heleny Hutchins w In Memorium? I tak Amy Schumer miała uhonorować tę biedną kobietę na rozdaniu Oscarów? To okropne” – pisarka Azalea Dunn wskazany.

„Jedną z przyzwoitych decyzji ludzi z Oscarów było powiedzenie jej, żeby trzymała ten mroczny żart w tajemnicy, a ona wciąż znalazła sposób, aby wydobyć go na świat. Śmierć Heleny Hutchins była nieistotna 6 miesięcy temu. Jej rodzina to widzę. Wtf jest z tobą nie tak, Amy. Schumer, „Writer Kalina Rivera dodany.

Pisarka Nola Mariana Ogumo wskazując na To Insensitivity: „Czekaj, przepraszam… Amy Schumer chciała zażartować o śmierci prawdziwej osoby (?!?!?!?!), ale mówiła o tym, jak poruszona i zszokowana była przez ten policzek?!

„Jak myślisz, jak czuje się pogrążona w żałobie rodzina Heleny Hutchins po usłyszeniu tego?!

Schumer nie skomentował jeszcze kontrowersji.

Regina Hall, Amy Schumer i Wanda Sykes były gospodarzami 94. Oscarów z Dolby Theatre w Hollywood, transmitowanych na żywo w USA w ABC oraz w Wielkiej Brytanii w Sky Showcase i Sky Cinema Select.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io