Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Stadia próbuje czegoś nowego: 30-minutowy bezpłatny okres próbny

Usługa Google do gier w chmurze Stadia wciąż wymyśla nowe sposoby angażowania graczy i wreszcie wypróbowuje jedną, którą sugerujemy od lat: bezpłatne, ograniczone czasowo wersje próbne dla całych gier, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy są dla Ciebie odpowiednie . jak 9do5Google RaportyTeraz możesz przejść do Stadia, zalogować się na swoje konto Google i zagrać w bezpłatny 30-minutowy okres próbny cześć inżynierze! Wystarczy kliknąć ten link I przewiń w dół do przycisku „Bezpłatna wersja próbna”, który widzisz poniżej.

Przedstawiciel Stadia mówi krawędź Jest to wersja próbna, którą Google będzie przeprowadzać przez najbliższe kilka miesięcy, a do wybranych innych tytułów trafi w nadchodzących tygodniach. Nie zawsze będą to sesje 30-minutowe i możesz nie zobaczyć tych samych gier, co wszyscy inni.

Google też ma To jest dedykowana strona internetowa Jeśli chodzi o inne bezpłatne wersje próbne, może oferować w przyszłości, ale znajdziesz tylko cześć inżynierze! Teraz. Google już próbował niektóre Ograniczone dema.

Szczerze mówiąc, nadal nie jest tak gładka, jak mogłaby być. Nadal musisz zalogować się na to konto Google (nawet jeśli faktycznie Zaloguj się na swoje konto Google w Gmailu, Dysku itp.), nadal musisz dotknąć ekranu BHP i drugiego, aby sprawdzić ekran dostępu, a następnie poczekać chwilę, aż gra się załaduje. Nadal nie napotkaliśmy jeszcze magicznego polecenia „Kliknij reklamę gry, aby od razu w nią zagrać”.

Ale to krok we właściwym kierunku, zwłaszcza jeśli stanie się to standardową funkcją gier Stadia. Dlaczego nie? Z punktu widzenia twórcy lub wydawcy gry, stworzenie wersji demonstracyjnej nie wymaga żadnej pracy, a fakt, że jest to gra w chmurze, powinien złagodzić wszelkie obawy dotyczące prywatności. Kiedy Gaikai pojawił się na scenie gier w chmurze ponad dekadę temuPokazał koncepcję gry, która może być grą od samego początku.

Jeśli lubisz cześć inżynierze!Możesz go kupić za 19,99 USD na Stadia lub zasubskrybować Stadia Pro, która zawiera ją bezpłatnie. Inne opcje, które są całkowicie bezpłatne w Stadia, obejmują Los 2 I Super Bomberman R Online, więc nie ma sensu zastanawiać się, czy technologia gier w chmurze rzeczywiście działa dla Ciebie: możesz wypróbować ją teraz z trzema różnymi grami, bez żadnych zobowiązań, aby się dowiedzieć.

Niekoniecznie oczekujesz, że Google będzie już stawiać na Stadia całą swoją wagę. napisałem Jak firma Google wydawała się bardziej zainteresowana swoimi możliwościami white label W lutym w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się Jak AT&T pozyskało Google w programie? Dzięki bezpłatnej wersji próbnej Batman: Rycerz Arkham.

Aktualizacja, 23:27 czasu ET: Dodano dodatkowy kontekst od przedstawiciela Google Stadia.

READ  Galaxy Watch 4 może opóźnić obsługę Google Pay, Asystent